Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
01.04.2017
З 1 квітня полтавці платитимуть за газ по-новому

Сьогодні відбувся поділ ціни на: газ для населення та абонплату за його транспортування

З 1 квітня полтавці платитимуть за газ по-новомуВ Україні встановили тарифи за розподіл природного газу для населення і промислових споживачів. В середньому доведеться сплачувати 92 грн на місяць.

Ще 22 березня Кабінет міністрів України продовжив спеціальні зобов’язання, покладені на НАК «Нафтогаз України» та інші суб’єкти ринку природного газу, ще на рік — до квітня 2018 року.

Однак даною Постановою регулюється тільки ціна продажу «Нафтогазом» газу як товару (4 942 гривень /тис.куб.м без ПДВ), в той час як в чинній редакції (що діє до 1 квітня 2017 року) визначаються також граничні, кінцеві ціни на газ для населення (6 879 гривень/тис. куб. м з урахуванням всіх витрат на транспортування, податки та торгові націнки).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що не завадить знати про лічильники газу та тепла?

Єдиний граничний тариф 6 879 грн./тис.куб.м. включав в себе (до 1 квітня 2017 року):
- ціну на імпортований газ з урахуванням входження в газотранспортну систему і його доставки до західного кордону (4 942 грн/тис. куб.м),

- ПДВ (1 146,5 грн/тис. куб.м),

- тариф на транспортування по території України (219 грн/тис. куб.м),

- тариф на його розподіл (513,7 грн/тис. куб.м)

- націнку облгазів (57,4 грн/тис. куб.м).
Сьогодні відбувся поділ ціни на:
- газ для населення на ціну газу як товару (4 942 гривень/тис. куб. м плюс гранична торговельна націнка газопостачальної компанії 3,2%)

- абонплату за його транспортування і розподіл (так звана абонплата, яку споживач буде оплачувати регулярно, незважаючи на обсяги споживання).


Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 1505
Теги: газ
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ