Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
14.09.2019
З нагоди Дня визволення міста Гребінка відбулися соціальні візити

У Гребінці привітали осіб похилого віку, ветеранів Другої світової війни та тих, хто постраждав від нацистської окупації

В Гребінцы відбулися соціальні візити

З нагоди Дня визволення міста Гребінка відбулися соціальні візити У Гребінці привітали осіб похилого віку, ветеранів Другої світової війни та тих, хто постраждав від нацистської окупації. Щоб вшанувати літніх людей влаштували соціальні візити силами громадських, ветеранських та державних організацій. 

Активними учасниками заходу стали представники Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», Гребінківської районної організації ветеранів та територіального центру соціального обслуговування Гребінківського району.

Соціальні візити були наповнені спілкуванням та посильною допомогою літнім людям. Всі вони пережили страждання війни та мають величезний життєвий досвід.

Як пояснив Олександр Чепур, керівник проекту, в рамках якого відбуваються заходи: підопічні оточені справжньою турботою і залучення до відвідувань представників ветеранських організацій – позитивно впливає на поліпшення їх емоційного і фізичного стану.

Під час відвідувань цікавилися проблемами підопічних, надавали консультаційну підтримку, спілкувалися та чаювали. Підопічні теж задоволені подібною увагою, завжди радіють гостям.  Особи похилого віку мали змогу поспілкуватися, поділитися спогадами про роки своєї молодості. Та попри хвороби і вік, пережиті важкі випробування у роки війни і післявоєнної відбудови, вони не втратили оптимізму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незабутнє свято спорту

Відвідування відбуваються завдяки проекту “Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області” за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог».

 

З нагоди Дня визволення міста Гребінка відбулися соціальні візити

 

З нагоди Дня визволення міста Гребінка відбулися соціальні візити

 

З нагоди Дня визволення міста Гребінка відбулися соціальні візитиСхожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 581
Теги: соціальні візити, Гребінка, Твій Світ, Чепур
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ