Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Як позбутися любовного захоплення


Як позбутися любовного захоплення

Як позбутися любовного захопленняПеред багатьма жінками, які пережили зраду, зраду, страждаючими від нерозділеного кохання або від проблемних відносин, постає життєво важливе питання: як позбутися від любовної залежності?

Як перестати мучити себе здогадками, стежити за кожним його кроком, бути повністю залежною від його дій або слів? Подібний стан може не тільки позбавити душевного миру, але і перетворити життя жінки в суцільне пекло.

Першим кроком до зцілення стане діагностування у себе залежності. Якщо жінка вже переймалася тим, як позбавитися від любовної залежності - це вже непоганий результат. Значить вона розуміє згубність такого тупикового стану, бажає видертися з нього у що б то не стало. Зрозумійте, нарешті, що не може бути майбутнього з людиною, яка змушує вас страждати.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Как научить ребенка правильному обращению с деньгами?

Далі швидко і рішуче потрібно позбавлятися від усього, що пов'язує вас з людиною, до якої існує руйнівна залежність. Сюди відносяться фотографії, подарунки, телефонні номери і так далі. Під будь-яким приводом припиніть спілкуватися з вашими спільними знайомими, уникайте місць, де можна зустріти предмет залежності. Чим яскравіше горять мости за вашою спиною, тим скоріше прийде вилікування від хворобливої прихильності.

Потрібно заповнити свій день під зав'язку, постаратися, щоб думки були постійно чимось зайняті, щоб не дати собі ні хвилини на даремні спогади, сльози і жалість до себе. Багато роботи, спілкування, подорожей, нових вражень - ось що вам життєво необхідно. Відвідуйте спортзал, заведіть собаку або вирушайте в тривалу подорож. Це перевірений спосіб позбутися нав'язливих думок і спогадів, адже голова буде зайнята іншими проблемами, а ввечері ви будете валитися з ніг, тому міцно і мирно спати, а не плакати півночі у подушку.

Поради психологів

Є гарна фраза, що характеризує любовно залежну людину: "Як позбутися від любовної залежності? Ніяк, просто почекай, поки в спині не залишиться місця для його ножових ударів". І все ж існують деякі рекомендації, які допомагають впоратися з недугою або хоча б послабити нездорову прихильність. До кожної людини потрібен особливий підхід, залежно від ситуації, що склалася.

Спробуйте насильно утримувати думка на об'єкті прихильності протягом години, ні на що не відволікаючись. Змушуйте мозок концентрувати увагу на його образі доти, поки вас подумки не занудило від нього, адже насильство викликає протидію.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Як навчитись не ревнувати чоловіка до інших

Зосередьтеся на недоліках вашого коханого, перебільшуючи їх у своїй свідомості. Можна навіть записати вади на папері і перечитувати, коли нахлине бажання зустрітися або зателефонувати знову. Переконати себе, що нав'язливість принижує вас в його очах, що чоловіки намагаються уникати жінок, які постійно їх контролюють або самі кидаються на шию.

Деякі психологи стверджують, що коріння любовної прихильності знаходяться в нашому дитинстві. Людина, що не одержала достатньо любові і турботи в ранньому віці, схильна до залежності від іншої людини. Також причина може ховатися в низьку самооцінку жінки.

Радійте кожному новому дню, всебічно розвивайтеся, заводьте побільше друзів - і позбавлення залежності обов'язково відбудеться!


Схожі матеріали:

👁 1494
Категорія: Психологія
Теги: залежність, психологія, поради, кохання

Всього коментарів: 1

0
1 nikolau55   (18.10.2015)
А до чого тут залізнична колія, на що автор натякає цим фото...У матеріалі за колію нічого не написано...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чим обробити город восени від хвороб та ...

/_pu/69/23891980.jpg

Несколько современных идей для спальни —...

/_pu/69/22174257.jpg

Увеличение полового члена - что работает...

/_pu/68/25832978.jpg

Як зупинити «лістопад» у фікуса: лікуван...

/_pu/67/29807187.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

Акне: Когда кожа "цветет" - а ...

/_pu/68/30593542.jpg

Як навчити його робити кунілінгус

/_pu/68/16924771.jpg

Ось чим не варто підгодовувати цибулю в ...

/_pu/68/93255519.jpg

Kamagra — стимулятор сексуальной активно...

/_pu/68/54066198.jpg

Як засудженому отримати безоплатну право...

/_pu/69/32955934.jpg

Вирощуємо цибулю без стрілок: у чому кри...

/_pu/68/10736976.jpg

Що відбувається з жінкою під час оргазму...

/_pu/67/09611157.jpg