Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво

✔️ Корисні поради
У розділі матеріалів: 871
Показано матеріалів: 801-810
Сторінки: « назад 1 2 ... 79 80 81 82 83 ... 87 88 вперед »Шовковиця: і зір відновить, і глистів прожене!

Нерідко бачимо, як осипаються додолу гарні стиглі плоди і люди топчуть їх, проходячи повз дерево, часто й не здогадуючись, що нехтують чудодійними ліками. Саме доспіла шовковиця...

Шовковиця
— це ефективний і вітамінний, і кровотворний засіб. У шовковиці менше кислот, але більше, ніж в інших ягодах, цукрів, що легко засвоюються. Недаремно її вважають найсолодшою ягодою наших широт

   
   Дача, сад та город | 👁5021   🗨 (0)

Цифровий фотоапарат: як вибрати найкращий для себе

Сьогодні дуже великий вибір цифрових фотоапаратів: для різних можливостей та бажань. До того ж, сучасні фотокамери пропонують багато функцій. Можна змінювати колір фотографій, застосовувати різні режими зйомки -нічну, денну, макрозйомку (з дуже близької відстані), панорамну зйомку, відеозапис та інше.

При виборі цифрового фотоапарату потрібно відштовхуватися від того, з якою ціллю він вам потрібен. Один з найпоширеніших типів цифрових камер - «мильниці». Вони коштують від п'ятисот до трьох тисяч гривень. У них незмінна оптика - об'єктив, який ви не можете зняти. Сьогодні вони досить якісні.


Як вибрати техніку для заготовок на зиму

Фрукти та овочі сушать теплим повітрям. Висушування продуктів - один із найкращих способів вживати овочі та фрукти протягом року. Даний спосіб заготівлі є одним із найстаріших та найефективніших, оскільки продукти не втрачають корисних речовин.

Сушать овочі та фрукти за допомогою спеціальних пристроїв - дегідраторів, чи сушарок. Щоправда їх поки що не дуже великий вибір. Є китайські, що коштують від 450 грн, та польські - 600-650 грн. У них два рівні потужності, мають захист від перегріву.


Як вибрати собі собаку і зрозуміти, що вона твоя?

Для багатьох людей собака - майже член сім'ї. Він може бути другом, помічником, захисником, своєрідним лікарем. Тому якщо ви вирішили завести пса, то маєте знати, як зробити ваше спільне життя комфортним для усіх.    .

Краще всього брати цуценя в дім навесні, перед відпусткою. Тоді у вас буде вільний час, щоб допомогти малюкові звикнути до всього і влаштуватися. А саме щеня за літо зміцніє і буде готове до зимових холодів.


Як облаштувати «здоровий» та красивий акваріум

Вчені довели, що навіть короткочасне спостереження за акваріумними рибками нормалізує кров'яний тиск та заспокоює нервову систему. А догляд за рибками привчає дітей до уваги та турботи за оточуючими.

Підводний світ загадковий і ще мало вивчений. Тому, якщо ви вирішили влаштувати вдома рибне «господарство», то перед цим слід краще ознайомитися з правилами підводного життя.


Березовий сік - дуже цінний продукт, що чинить благотворний вплив на весь організм людини

Березовий сік, або березовиця, як його називають в народі, - дуже цінний продукт, що чинить благотворний вплив на весь організм людини. Не дарма на Русі завжди так любили і поважали білокоре дерево, присвячуючи йому так багато душевних пісень і віршів.

Точний період виділення березового соку встановити важко, тому що воно залежить від погодних умов. Наприклад, якщо під час березневої відлиги сік вже почав текти, і несподівано ударили морози, він може на якийсь час припинити виділятися.


Как определить, насколько хорошее полотенце вы приобретаете и как долго оно вам прослужит?

Сейчас махровые полотенца (в принципе, как и множество товаров) стоят недешево. Поэтому, приобретая такой товар, хочется, чтобы он был качественным, хорошо впитывал влагу, не остав ляя на теле разноцветных ворсинок. Как не ошибиться в выборе?

Приятно после бодрящего душа укутаться большим пушистым махровым полотенцем. и главное - качественным. Иначе удовольствие будет испорчено, и придется снова принимать душ и вытираться уже другим полотенцем. Определить, насколько хороший товар и как долго полотенце вам прослужит, можно по основным показателям.


Полезные советы дачникам которые помогут справится с работой на дачном участке быстрее

У каждого, опытного дачника есть свои собственные секреты, которые помогают ему справляться с работой на дачном участке быстрее и получать при этом отличные урожаи высококачественных овощей.

Однако что делать, если собственного опыта мало? Обратите внимание на советы, приведенные ниже; возможно именно они помогут вам быстрее и эффективнее справляться с поставленными задачами.

   
   Дача, сад та город | 👁4563   🗨 (0)

Ловушки на дорогах, или как "разводят" водителей на деньги

Водители иногда платят штрафы за нарушения, которых не совершали. Так, согласно Правилам дорожного движения (ПДД) Украины, на автомобильных трассах разрешено передвижение со скоростью 110 км/ч, если это позволяет обстановка.

Однако на возобновленных стационарных постах ГАИ появились дорожные знаки с ограничением скорости в 30-50 км/ч. В таких случаях ничего не знающий водитель попадает на радар с превышением скорости.

   
   Авто, вело, мото | 👁2756   🗨 (0)

Порядок дій учасників дорожньо-транспортної пригоди

В разі якщо ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди (далі ДТП), необхідно орієнтуватися в своїх правах та знати свої обов’язки, тому пропонуємо порядок дій, рекомендованих водіям, що потрапили в ДТП, який убезпечить їх від порушень діючого законодавства та дотримання якого допоможе захистити від подальших можливих неприємностей із правосуддям.

Пункт 2.10 Правил дорожнього руху передбачає, що у разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов'язаний:
а) негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди.

   
   Авто, вело, мото | 👁3730   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Ви виявили невірність партнера: чи варто...

/_pu/70/47398553.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg