Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Шановні абоненти природного газу


Шановні абоненти природного газу

ПАТ «Лубнигаз» нагадує, що починаючи з 1 січня 2007 року розрахунки населення за надані послуги з газопостачання здійснюються за диференційованими цінами залежно від обсягів споживання, що встановлені НКРЕ.

П. 10 «Правил надання населенню послугз газопостачання визначено, що газопостачальні підприємства проводять щороку станом на 1 січня перерахунок оплати вартості використаного природного газу та суми нарахованих пільг окремо щодо кожного споживача залежно від обсягу фактичного використання газу у попередньому році та від диференційованих залежно від річних обсягів споживання роздрібних цін, в зазначеному році.

Розрахунковим періодом для визначення розміру оплати послуг з газопостачання є календарний місяць. Зняття показань лічильників газу проводиться споживачем щомісяця станом на 1 число місяця, що настає за розрахунковим. Газопостачальне підприємство має право контролювати правильність зняття показань.

3 метою забезпечення функціонування єдиного механізму обрахування обсягів надходження та реалізації природного газу споживачам, своєчасного та правильного складання балансу природного газу, для виключення непорозумінь в обліку місячних обсягів споживання газу населенням за наявності газових лічильників та на виконання наказу НАК "Нафтогаз України" №275 від 23,07.09 р. „Про затвердження механізму обрахування обсягів природного газу на підприємствах з газопостачання та газифікації" ПАТ "Лубнигаз" постійно проводить прийом показників лічильника станом на останній день звітного місяця.

У разі зміни ціни за природний газ та відсутності показників лічильника - облік газу та нарахування за спожитий газ буде здійснюватись по новій ціні.

Абоненти, які користуються пільгами, повинні щомісячно подавати показники лічильника для подальшого їх відшкодування через управління праці та соціального захисту населення міста та району, які є розпорядниками державних коштів. Також це стосується абонентів, які слримують субсидії на природ ний газ.

Щомісячне зняття показників лічильника - умова, обов'язкова для правильного нарахування обсягів фактичного використання природного газу, субсидій та пільг.

Показники лічильника приймаються з 20 по 27 число звітного місяця за телефоном; 92-542 (абонентський відділ "Гребінківської дільниці ПАТ "Лубнигаз").

Адміністрація ПАТ «Лубнигаз»


Схожі матеріали:

Категорія: Сообщения
Переглядів: 2361 | Теги: НАК Нафтогаз України, «Лубнигаз», абонент, Гребінка, природний газ

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg