Роз'яснення щодо сплати за спожиті житлово-комунальні послуги з урахування призначеної субсидії


Роз'яснення щодо сплати за спожиті житлово-комунальні послуги з урахування призначеної субсидії

Роз'яснення щодо сплати за спожиті житлово-комунальні послуги з урахування призначеної субсидіїСубсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням та розраховується окремо на опалювальний та на неопалювальний сезони.

Після призначення (перерахунку) субсидії сім'ї отримують повідомлення про розмір нарахованої субсидії.

У повідомленні про надання субсидії зазначається розрахунок соціальної норми, розмір субсидії та обов'язкової плати, в межах соціальних норм, по всім видам житлово-комунальних послуг, які отримує сім'я.

По загальному правилу всі, кому призначено житлову субсидію, повинні сплачувати за житлово-комунальні послуги обов'язкову частку платежу. Якщо немає лічильників (централізоване опалення чи водопостачання) то необхідно сплачувати обов'язкову частку платежу та послуги, які нараховані понад соціальну норму. Однак, більшість населення області мають лічильники на газ (тобто там, де є індивідуальне опалення).

У разі, якщо сума за спожиті послуги менша, ніж обов'язкова частка, оплату необхідно проводити по фактичному обсягу спожитої послуги. Одночасно звертаємо увагу, що сума субсидії, яку було переказано управліннями праці та соціального захисту населення на рахунки організацій надавачів житлово-комунальних послуг для оплати наданих послуг, в розмірі соціальних нормативів, і яка не використана сім'єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується організаціями надавачами житлово-комунальних послуг як оплата послуг, у тому числі обов'язкової частки платежу сім'ї, на наступні розрахункові періоди.

Тому, якщо є економія споживання газу, і відповідно не використана сума призначеної субсидії, ці кошти залишаються на рахунку споживача в газопостачальному підприємстві та зараховуються підприємством в рахунок оплати (в тому числі обов'язкової частки платежу) на наступні місці. Для цього необхідно щомісяця інформувати підприємство про показники лічильника.

Якщо використано (спожито) за оплачуваний період житлово-комунальні послуги понад встановлені норми, до обов'язкової плати необхідно додатково сплатити вартість послуг, спожитих понад соціальну норму.
 


Схожі матеріали:

Категорія: Поради спеціаліста
Переглядів: 851 | Теги: субсидія, житлово-комунальні послуги
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Лепной декор из пенопласта для отделки ф...

/_pu/56/18429257.jpg

Декілька головних мінусів великого бюста

/_pu/56/24565760.jpg

Массаж для увеличения груди

/_pu/55/94994445.jpg

Глаукома: диагностика и методы лечения г...

/_pu/56/26337300.jpg

В чем эффективность современной лазерной...

/_pu/56/50200790.jpg

Масаж допомагає зробити шкіру гладкою і ...

/_pu/55/34869466.jpg

Що кажуть поцілунки в різні частини тіла...

/_pu/56/79661991.jpg

Онколог застеріг про проблеми зі здоров&...

/_pu/56/37256438.jpg

Як доглядати за речами з екошкіри

/_pu/55/25078043.jpg

5 кращих соків при запорах

/_pu/56/17074762.jpg

Весільна атрибутика ручної роботи: як об...

/_pu/56/41424047.jpg

Гостиная комната в стиле минимализм

/_pu/56/42910516.jpg