Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок

Фотографія
У категорії матеріалів: 25
Показано матеріалів: 21-25
Сторінки: « назад 1 2 3


Як фотографувати веселку (райдугу)

Веселка це те, що може зупинити тебе, несподівано з'явившись, коли ти менше всього чекаєш її побачити. Веселка красива, але як її сфотографувати?

Знайди веселку

Це, можливо, найскладніша частина процесу. Їх зовнішній вигляд залежить від обставин і вони завжди з'являються з нізвідки. Ти повинен шукати веселку за наявності двох елементів: води, що ллється, або брызгов і яскравого сонячного світла. Таким чином, вони зазвичай з'являються перед грозою і біля водоспадів, розбризкувачів і фонтанів.

   
   Фотографія | 👁3682   🗨 (0)

Як витримка впливає на зображення при фотографуванні

Витримка має непрямий зв'язок з рухом. Змінюючи це налаштування можна відобразити дію або зупинити його на зображенні. Витримка використовується як творчий інструмент, який допомагає зафіксувати незабутні моменти, за умови умілого управління цим параметром.

Довгі витримки:
У звичайних умовах зйомки більшість людей здатна досить стабільно утримувати камеру, запобігаючи цим тремтіння камери при витримці 1/60 сек. При використанні підтримки, спираючись на лікті, а також при правильній фіксації деякі здатні робити чіткі знімки навіть на витримках 1/15 сек.

   
   Фотографія | 👁2906   🗨 (0)

Поради по фотографуванню у відпустці

Якщо ви любите з'їздити куди-небудь відпочити, то ви, швидше за все, берете з собою фотоапарат. І насправді, яка ж туристична поїздка обійдеться без нього. Відзнятий фотоматеріал залишиться пам'яттю про приємно проведений час.

Але от як зробити ще приємніше? А дуже просто! Треба навчитися робити мальовничі знімки, при перегляді яких у вас кожен раз будуть з'являтися теплі спогади.
У цій статті і поговоримо про те, як краще фотографувати в туристичних поїздках і що для цього необхідно.

   
   Фотографія | 👁2129   🗨 (0)


Як навчитись правильно фотографувати

Зараз далеко не рідкість наявність цифрового фотоапарата в будинку. Адже зовсім недавно це була не тільки рідкість, навіть можна сказати екзотика, але ще і розкіш. Але все тече, все змінюється і з поширенням цифрової техніки ціни почали знижуватися, а доступність, природно, навпаки, підвищуватися.

От і ви стали щасливим власником новенької, або на худий кінець, не зовсім новенької, фотокамери. І тепер, після покупки, мова вже не йде про вибір відповідного типу або марки. Тепер мова піде вже про те, як навчитися правильно фотографувати. А функцій може бути дуже багато, але в більшості своїй використовується тільки одна - спуск затвора.

   
   Фотографія | 👁3575   🗨 (0)

Як навчитися фотографувати

Скажу відразу: навчитися мистецтву фотографії не можна. Так, як не можна стати генієм, як не можна стати талановитим - якщо ви з цим не народилися, значить, це просто не ваша доля.

Проте відразу ж додам: навчитися фотографувати хоча б краще оточуючих реально - тоді можна навіть фотографії (їх багато на такому рівні називають "роботами") з гордістю показувати колегам чи рідним, скромно заявляючи, що "так зуміє кожен". Для цього достатньо мати багаж самокритики, непогані аналітичні здібності і вміння слухати і приймати чуже авторитетну думку. А рекомендації завжди залишаться загальними.

   
   Фотографія | 👁3287   🗨 (0)


1-10 11-20 21-25


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Топ-3 продуктів для сну

/_pu/70/61734948.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Ви виявили невірність партнера: чи варто...

/_pu/70/47398553.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg