Бути жінкою


Бути жінкою

Основна причина жіночих проблем зі здоров'ям криється сьогодні, як би дивно це не прозвучало, в сучасній освіті жінок.

Якщо висловлюватися образно, жіноча психіка зіткана з любові: жінка народжується, щоб любити, піклуватися, доглядати, спілкуватися з людьми, створювати навколо себе середовище теплоти і щастя, - одним словом, для сімейного життя.

Але, на жаль, утворення, яке жінки отримують в наш час, не має нічого спільного з сім'єю. Воно дає можливість бути сильною і активною в соціальному середовищі і направлено на роботу, просування в соціумі, адміністративне положення або просто можливість отримати якусь спеціальність.

Але це освіта «за чоловічим типом», воно ніяк не пов'язане з розвитком жіночої психічної природи. В результаті психіка жінки стає сухою і напруженою, а гормональні функції засмучуються через те, що вона просто не правильно докладає зусиль у життя. З тієї ж причини виявляється зниженою і її здатність відчувати щастя, адже щастя жінки - в основному у сфері сімейного життя. Не відчуваючи задоволення від життя в цілому, жінки часто страждають від хронічних депресій.

І ще один важливий момент: для збереження сім'ї необхідно 70% жіночої енергії. Саме жінка повинна вміти вибудовувати відносини з чоловіком і дітьми.

Але якщо вона не докладає належних зусиль, сім'я розвалюється, тому що чоловік за своєю природою не може регулювати сімейні відносини. Він лише слід тим настановам, які задає дружина.
Зрозуміло, є жінки, захоплено будують кар'єру і вважають, що сімейне життя не повинна бути перешкодою професійному розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как найти свою идеальную пару?

Але це життя влаштовує їх з однієї причини: вони так звикли. Справа в тому, що жіноча природа дуже стабільна. Жінці важко змінюватися, і вона живе так, як її вчили. Саме тому, до речі, життя і щастя жінки залежать в першу чергу від виховання. Вона схильна слухатися, любить отримувати освіту і потім чітко його дотримуватися. Так ось, жінка може скільки завгодно говорити про те, що життя, сконцентрована на кар'єрі, те, що їй потрібно, але мій досвід показує: слова в цьому випадку завжди розходяться з дійсним станом речей. Якщо більшу частину часу жінка проводить на роботі, її життя як порожня цукерка - зовні солодко, але всередині немає ніякої начинки. І глибокого щастя від такого життя немає.

Солодке життя. Друга проблема полягає в тому, що розуміння здорового способу життя в сучасному суспільстві засноване на здоров'я чоловіка. Взагалі треба сказати, що всі проблеми, що розглядаються в цій статті, - це проблеми суспільства, а не жінки як такої.

Отже, візьмемо, наприклад, ставлення до солодкої їжі. Вона є основою гормональної системи жінки, і виключення солодкого з раціону веде до гормональних збоїв, поганого настрою і депресій. Тому жінкам і хочеться солодкого. Але в суспільстві прийнято вважати, що солодке шкідливо,

і, дозволяючи собі час від часу шматочок торта, жінки відчувають докори сумління. Правда, тут є один нюанс: щоб солодка їжа приносила користь жіночому організму, її треба їсти в першій половині дня.

До слова сказати, стереотипне уявлення про "здоровому" харчуванні зачіпає і дітей. Для нормального росту і розвитку дитині потрібна масляниста їжа плюс солодка, борошняна і суха їжа - тобто все те, що діти так люблять і в чому їх, як правило, обмежують.

Крім того, жінкам потрібно їсти більше молочних продуктів. Молочна їжа тісно пов'язана з енергією місяця, яка підтримує здоровий гормональний фон жінки. Дуже корисні овочі: вони володіють жіночою енергією. У сучасному ж суспільстві жінки їдять дуже багато м'яса і зерна: хліб, бутерброди з ковбасою та інше. Тим часом м'ясо взагалі противно жіночій природі, тому що продукує енергію насильства і агресії, необхідну для того, щоб чогось добиватися в соціумі, але явно не в сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как узнать, что муж изменяет?

Я проводив такі дослідження: відвідував молочний і м'ясний комбінати і порівнював. І там, і там працюють жінки, але різниця в їх поведінці і стані здоров'я величезна. Серед жінок, які працюють на молокозаводі, всього 1-2% страждають від міом і взагалі онкологічних захворювань. А ось на м'ясокомбінаті у 60-70% жінок є пухлини, доброякісні або злоякісні. Зараз про те, що м'ясна їжа є основним канцерогеном, кажуть навіть лікарі.
Якщо жінка веде спосіб життя, призначений їй природою, намагається культивувати в собі любов і турботу, їй буде хотітися овочів, молочної їжі та солодощів. Однак м'ясо, зерно і гострі спеції - зовсім не те, що допомагає жінці бути здоровою.

Ще приклад: у сучасному суспільстві прийнято лягати спати дуже пізно, адже саме в першу половину ночі - приблизно до 00.30, коли Місяць сходить, - продукуються жіночі гармонь (чоловічі продукуються в другій половині ночі). Тому лягати спати краще в 22.00, а згідно аюрведою взагалі в 21.00. Якщо ж сон зміщується на періоді опівночі до 10утра, гормональна система жінки рано чи пізно дає збій.

По одягу. На здоров'я жінки, як не дивно, впливає навіть її манера одягатися. Переважна більшість молодих жінок сьогодні носять джинси. Якщо говорити про енергію людини, там, де в одязі затиснуте, енергія накопичується, а там, де вільно, виходить.

У чоловіка енергія спрямована вгору і виходить назовні через верхню частину тіла. При такому типі руху енергії людина стає дуже діяльним, активним, вольовим і так далі. Тому штани і вільний верх - природна форма одягу для чоловіка.

Для жінки, навпаки, важливо, щоб енергія йшла вниз, оскільки спадний енергетичний потік пов'язаний з дітородної функцією і жіночі гормони продукуються в нижній частині тіла. Таким чином, жінка повинна обтягувати одягом верхню частину тіла, а в нижній вона повинна бути вільною. Невипадково жінки з давніх часів закривали ноги, але не обтягували їх.

Потрібно пам'ятати, що жіноча краса залежить від рівня жіночих гормонів: якщо він знижується, йдуть і краса, і здоров'я. І якщо здоров'я чоловіка в цілому пов'язане з діяльністю нервової системи, то здоров'я жінки - в гормональної функції. Саме тому жінка повинна насамперед берегти свою гормональну систему.

У природному середовищі. Гормональні функції пов'язані з емоціями, а робота нервової системи ґрунтується на активності людини, на його здатності досягати результату.

Тому чоловік здоровий, коли він активний і домагається поставленої мети, а жінка повинна бути задоволена в емоційному плані. Вона здорова, коли живе в комфорті та затишку і внутрішньо спокійна. Надмірне перебування в соціумі розтрачує сили жінки, її емоції стають 'дерев'яними ".

В результаті вона втрачає свою жіночу силу, виявляється не в змозі приділяти сім'ї багато часу.
І якщо чоловік, вимотуючи, стає фізично слабким, то у жінки настає депресія. Іншими словами, вона відчуває слабкість емоційну. Цим в сучасному суспільстві, на жаль, страждає більшість жінок. Адже замість того щоб більше займатися сім'єю і перебувати в атмосфері, що дає силу, жінки знаходяться в основному там, де відчувають слабкість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Когда спорить не имеет смысла?

Уявіть дельфіна: він може обходитися без води якийсь час, наприклад, вистрибувати з неї в процесі гри, але його природне середовище - це вода, там він знаходить силу. Точно так же природним середовищем для жінки є сім'я, а для чоловіка - соціум.

Якщо чоловік надто багато часу проводить в сім'ї, він стає хворим і нещасним. І точно так само хворий і нещасною стає жінка, яка занадто багато часу приділяє соціальної активності.

Уж замуж невтерпеж. Білі жінка хоче створити сім'ю, а особисте життя не складається, значить, їй не вистачає жіночої сили.

Уявіть красиву, запашну троянду, зростаючу посеред дороги. Її обов'язково хтось зірве, навіть якщо заборонено. Сучасна жінка думає, що привабливість - у секретах макіяжу і манері одягатися.
Однак прикрашати можна тільки те, що сяє. Щоб вийти заміж, потрібно культивувати в собі жіночу силу: бути турботливою і чуйною, доброю і ніжною. Все це жіночі якості.

Проблема в тому, що вони не розвиваються на роботі, тому що там не потрібні. На роботі цінуються старанність і твердість у поведінці, строгість і пунктуальность- одним словом, чоловічі якості. Так що робота для жінки повинна бути хобі, а головну скрипку в житті - грає будинок. Розвивається те, у що людина вкладає енергію. І результат залежить тільки від наших зусиль.

Тому треба вчитися по-жіночому жити, мислити, вдягатися і по-жіночому ставитися до людей. Тоді і жіноча сила буде зростати, і особисте життя почне налагоджуватися - адже справжньому чоловікові потрібна тільки жіноча сила. Його не цікавить ні здатність жінки заробляти, ні її облаштованість.

Як же розвивати ці якості? Дуже просто. Даруйте любов і турботу оточуючих людей. Є старенька самотня сусідка? Годуєте її, ходіть до неї в гості, розмовляйте з нею. Якщо вона ледве рухається, допоможіть помитися, виперіть їй білизну. Жіноча енергія потрібна всім. Хтось голодує - погодуйте, хтось потребує ласки - обласкані. Крім того, потрібно розвивати і жіноче почуття гідності. Жінка повинна себе поважати за те, що вона жінка.

Часто причина нездатності влаштувати особисте життя і створити сім'ю криється саме і недостатньо розвинене почуття гідності. Що це означає? Жінки часом вступають в інтимну близькість з чоловіком, варто їм відчути найменший тяжіння. Іноді це відбувається буквально в лічені години після знайомства. І якщо чоловік швидко домагається бажаного, він і інтерес втрачає так само швидко. Майже всі жінки прагнуть знайти чоловіка, який захотів би мати сім'ю. І таких чоловіків ні, це не їх природа. Чоловіка потрібно привести до цього,

відсторонюючись від нього, утримуючи на відстані. Він повинен закохатися, повзати на колінах і просовувати під двері квіти. Ось коли він буде домагатися її любові, у нього розвинеться почуття відповідальності, він захоче одружитися і буде все життя цінувати таку жінку.

Але зараз жінки не знають, як виходити заміж. Цієї науки у нас немає, тому що вся сучасна культура заснована на чоловічій природі, на жаль. Створення сім'ї, вірність, збереження взаємин - все це психологія мало вивчає, і жінки залишаються без керівництва до дії.

Не цінується сьогодні і жіноча праця. Кругом ресторани. Чому? Людям ніколи готувати. І жінки, і чоловіки працюють і їдять поза домом. Але в ресторанній їжі немає енергії любові - це насамперед бізнес, тому їжа там несмачна. Проте люди звикають, їм подобається. Насправді найсмачніше, коли готує дружина. Мені, наприклад, достатньо їсти лише раз на день, тому що енергія любові, яку вкладає моя дружина в будь-яку страву, повністю мене насичує. Потрібно чітко засвоїти, що, якщо родина не скупа, вона буде жити на ті гроші, які дав Бог. Коли дружина піклується про чоловіка, у нього з'являються сили до подальшого зростання, і його кар'єра розвивається.

Приємні клопоти. Жінка, самозабутньо будує кар'єру і цілодобово пропадає на роботі, у якої практично не залишається часу на будинок і сім'ю, - це одна крайність. На іншому ж кінці спектра ідеальна на перший погляд картина: чоловік, здатний повністю забезпечити сім'ю, і дружина, яка може собі дозволити абсолютно безтурботне існування: з домробітницею і нянею.

Однак якщо жінка витрачає більшу частину часу і сил на себе, кохану, і нічого не робить по дому, вона принесе чоловікові одні страждання. Реалізація жіночої природи полягає не в тому, щоб насолоджуватися собою: жінка повинна віддавати, дарувати любов і турботу. В іншому випадку вона буде химерною, примхливою, нещасною і рано чи пізно почне зраджувати чоловіка, просто від нудьги.

Якщо жінка готує, пере і прибирає, вона створює в будинку енергетику любові і турботи і в сім'ї панує гармонія. Зрозуміло, якщо сім'я велика, можна взяти помічницю.

але, по-перше, зараз практично немає великих сімей, а по-друге, доступне сьогодні різноманітність побутової і кухонної техніки максимально полегшує роботу по дому, було б бажання вкладати любов у близьких. Білизну в пральну машину завантажити - з любов'ю подумати, вечеря в пароварку - і знову з любов'ю подумати. Цікаво виходить: все начебто готується саме, але просякнуте жіночою енергією і любов'ю. Все здається смачним і приносить щастя.

Ближче до землі. Отже, правильний спосіб життя не зводиться лише до дотримання режиму і здорового харчування. Нездатність жінки реалізувати свою природу, на жаль, веде до хвороб точно так само, як і недотримання більш-менш здорової дієти.

Так, в області щитовидної залози розташований горловий психічний центр, пов'язаний з емоціями. Жінка за своєю природою в шість разів емоційніше чоловіки. Якщо вона не виводить емоції назовні, наприклад, тому що більшу частину часу проводить в середовищі, де емоції не потрібні - наприклад, на роботі, вона буде страждати від захворювань щитовидної залози.

Статеві органи пов'язані з енергією теплоти, любові і турботи. Якщо жінка "живе на роботі і в її житті немає людей, які потребують турботи - ні дітей, ні бабусь з дідусями, - їй нікому віддавати цю енергію. А отже, статева енергія накопичується, і починаються деструктивні процеси. Крім того, жінка стає різкою, грубою, образливою, злий, тому що немає гармонії з природою, немає щастя. Жінці добре, коли вона знаходиться в своєму будинку.

Їй потрібно ходити босоніж по землі, копатися в городі, дивитися на сонце, слухати спів птахів - словом, жити в гармонії з природою. Тоді вона стає щасливою, здоровою, спокійною і доброзичливою. Від землі жінка харчується гормональної силою. Але в сучасному світі все, що пов'язано з жіночою енергією, зведено до мінімуму. Люди живуть у "цегельних коробках", де кругом електрична енергія.

Через те що в суспільстві не культивується сім'я, не потрібні і діти. Відкладаючи саму ідею материнства на довгі роки або зовсім відмовляючись від неї, жінки користуються контрацептивами або того гірше: йдуть на переривання вагітності. В результаті жіноча природа виявляється незатребуваною. А це веде до гормональних захворювань, міоми, пухлин, мастопатії, ендометріозу. Адже займаючись сексом, жінка накопичує дітородну енергію. І якщо вона не знаходить виходу, то стає причиною різних новоутворень.

Відчуйте різницю. Це далеко не все, про що можна було б розповісти жінкам. Але головне - зрозуміти суть жіночої природи. А в сучасному суспільстві цього розуміння немає, і жінка, відповідно, поступово перетворюється на чоловіка. Сьогодні це називають емансипацією. В американському суспільстві, де емансипація виражена найбільш яскраво, навіть зовні дуже важко відрізнити жінку від чоловіка.
Вони стають приблизно однаковими, і це страшно, тому що дітям потрібні жіноча ласка і любов. Інакше вони виростають сухими, грубими і жорстокими.

Ми повинні зробити вибір і вирішити, в якому напрямку хочемо розвиватися. Якщо жінки будуть віддавати перевагу сімейне життя, відводячи роботі роль другого плану, а чоловіки, навпаки, будуть працювати і добиватися поставлених цілей, суспільство стане повноцінним і гармонійним, а значить, і здоров'я в ньому стане більше.Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 883 | Теги: здоров'я, Жінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Белые межкомнатные двери в интерьере

/_pu/51/38275544.jpg

Газонные травы: виды и различия

/_pu/47/18330442.jpg

Варианты заливки фундамента

/_pu/51/10167183.jpg

Свадебные приметы

/_pu/47/22957428.jpg

Свадебные приметы и суеверия: что должны...

/_pu/47/24254811.jpg

Super Mario Bros отправляется на ледовое...

/_pu/47/40300030.jpg

Всё про кухонную раковину

/_pu/47/11213638.jpg

Curly Girl Method: Догляд за кучерявим в...

/_pu/48/33006377.jpg

Чотири продукти, які допоможуть відрости...

/_pu/49/98359392.jpg

Про прийняті зміни КМУ до постанови № 21...

/_pu/49/72223508.jpg

Узоры для вязания спицами

/_pu/49/96463361.jpg

О трендах декорирования стен

/_pu/52/02176348.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020