Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво


Як навчитися танцювати


Як навчитися танцювати

Навчитися танцювати - мрія багатьох людей, і справа тут не тільки в тому, що іноді вміти танцювати просто необхідно, а в тому, що людям хочеться красиво і граціозно рухатися, володіти своїм тілом і відчувати музику, психологічно розкутися, «бути своїм» на будь-який вечірці і просто гарно відпочити.

Та навіть заняття в школі танців не дають гарантію, що ви зможете добре рухатися на вечірці в клубі і т.п. Однозначно, що на спеціальних уроках ви можете розвинути свою гнучкість, пластичність, почуття ритму і витривалість, але чи зможете використовувати, показані вам рухи в звичайному житті. Про те, як навчитися танцювати, що знадобиться вам у реальній ситуації і як діяти на танцполі в клубі, читайте далі.

1. Дивіться і вчіться

Перші кілька танців просто сидіть і дивіться, що роблять інші люди. Виберіть тих, хто робить найбільш прості танцювальні фігури і намагайтеся запам'ятати, що це за рухи і як вони виконуються. Вважайте це своїм першим танцювальним уроком. Поки ви сидите і дивитеся, ваш мозок запам'ятовує руху, які ви бачите. Поки ви спостерігаєте, постарайтеся вибрати не лише найбільш прості рухи, але ще й найбільш комфортні для вас, виконуючи які ви будете почувати себе впевнено.

Крім того, поки ви займаєте спостережний пост, визначте коло можливих партнерів чи партнерок, на тлі яких ваші скромні вміння не будуть різати око.

2. Додайте впевненості

Найпростіше, але разом з тим невід'ємне правило вміння красиво танцювати, це впевненість. Найгарніші та складні танцювальні па виглядають убого, якщо виконувати їх скуто, тому що скутість веде до незграбності. І навпаки, прості рухи розкутого і впевненої в собі людину привертають увагу.

Отже, щоб відчути себе розкутого можна випити 1-2 коктейлю. Це допоможе зняти напругу. Однак, тут головне почуття міри, якщо випити забагато, то море, звичайно, здасться вам по коліна, і ви відчує себе супер танцюристом, але тільки у себе в голові, а не насправді.

3. Танець починається з голови

Танцювальний запал досягає свого піку в центрі танцполу і слабшає по краях, тому якщо ви рухаєтеся на скраю достатньо спочатку намацати ритм і почати похитувати головою в такт і посміхатися оточуючим. Адаптувавшись з цими рухами можна просуватися ближче до центру, поступово додаючи рухи плечей, рук, ніг та стегон.

Перебування у центрі танцполу має одну перевагу. Загострення пристрастей там настільки велике, що це передається і вам, вселяючи в вас додаткову впевненість і енергію. Однак, якщо ви не відчули подібного ефекту, краще просуватися ближче до краю, в більш спокійні місця.

4. Різні руху для різної музики

І останній аспект вміння добре нанцювати. Після того, як ви освоїли парою-трійкою простих, але добре виконуваних вами рухів, пора доповнити свій запас рухами, які можна вставляти в більш повільні програші або в кульмінацію мелодії. Таким чином, ваш танець буде виглядати нехай простим, але органічним, відповідно до ритму і музики.

Отже, навчитися добре нанцювати, досить просто. Для цього потрібно: відсутність ліні і наявність бажання, спостережливість, впевненість у собі, відсутність скутості, вміння виділити і запам'ятати кілька простих, але універсальних рухів. Якщо Ви не можете запам'ятати руху, дивлячись на інших людей, запишіться до школи танців, і попросіть інструктора підібрати вам кілька простих рухів, які ви зможете використовувати під ту чи іншу музику.


Схожі матеріали:

👁 3221
Категорія: МистецтвоВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg