Для кожного важливо, щоб його розуміли і підтримували, і лише тоді можна досягти значних, висот у справі, якою займаєшся

Приємно спілкуватися з людьми творчими, натхненними, наділеними від Бога неабияким даром - талантом. І цим даром вони щедро діляться з оточуючими, роблячи світ навколо добрішим, красивішим, яскравішим. Микола Петрович Скрипниченко як раз один з таких людей.

У Гребінці він не так давно, але його талант і неординарність помітили одразу. Повірили у талановитого музиканта і взяли на роботу у тоді ще районний будинок культури. Микола Петрович сердечно вдячний за підтримку Олександру Ільчуку, котрий у той час був директором будинку культури, взяв на роботу, повірив у його здібності, допоміг.

Музикант вдячний і Віталію Івановичу Колісніченку за те, що в свій час повірив у незнайомця і теж взяв на роботу у Слободо - Петрівський сільський будинок культури. Одночасно влаштувався М. П. Скрипниченко і у Мар'янівську школу - викладав музику. Він звик багато працювати, реалізовуючи себе, розвиваючи свій талант.

Як раз тоді і засяяла на нашому мистецькому небосхилі зірка Миколи Скрипниченка. Спочатку боязко, а потім впевнено він проявив свій неординарний талант музиканта. Та просто виступати самому йому було вже нецікаво. Микола Петрович почав втілювати в життя амбіційний задум створити в Гребінці аматорський колектив музичних та шумових інструментів.

Цю ідею гаряче підтримали усі ті небайдужі люди, котрі увесь вільний час присвячують співу, музиці, виступам - такі ж закохані у музику, як і сам Микола Петрович. Поступово музиканти освоїли незвичні музичні інструменти. До речі, усі їх Микола Петрович створив сам, методом проб і помилок, як то мовиться.

У цьоїйу творчому пошуку немало допомагають його рідні. Репертуар він теж сам обирає. Досвідчений митець розумів, що спочатку треба не перенавантажувати, а зацікавити артистів, тоді буде й результат. Він дуже полюбляє попурі. Адже в такому випадку можна вибрати лише найяскравіші частини мелодії.

Пісень хороших так багато, і так багато хочеться виконати, показати глядачеві. Микола Петрович надзвичайно вдячний за підтримку усім його колегам - працівникам відділу культури та працівникам будинку культури. Адже завжди усі допомагають його колективу у підготовці виступів. Також слова щирої подяки висловлює Микола Петрович і учасникам ансамблю музичних та шумових інструментів "Веселі музики" за те, що підтримують усі його ідеї, викладаються на повну, не шкодують сил і під час репетицій, звичайно ж, під час виступів. Разом вони беруть участь у різноманітних фестивалях, мистецьких конкурсах. Виступають на святах, їздять навіть на гастролі.

Микола Петрович розповідає, що дуже дякує гребінківським музикантам - Н. О. Луценко, А. М. Шеїну, В. Романову, А. П. Сину, О. І. Даньку за співпрацю і підтримку. Отримані перемоги надихають на нові звершення. Колектив та його керівник і не планують зупинятися на досягнутому. Творчий пошук продовжується. І в творчій майстерні Миколи Петровича вже є новий музичний інструмент. Тож очікуємо нових прем'єр.

Його життя нерозривно пов'язане з музикою. Ще з самого дитинства. Народився він на Кіровоградщині. Згодом сім'я переїхала на Миколаївщину. З великою теплотою розповідає Микола Петрович про свою родину. Уся його сім'я так чи інакше пов'язана з музикою, творчістю. Його батько Петро Павлович самотужки ще в дитинстві навчився гарти на гармошці. Принагідно Микола Петрович розповів цікаву історію.

Якось батьки його відправили на базар купити півня, а він узяв та й купив балалайку, дитячу душу зворушив незвичний інструмент. Адже його ще в дитинстві приваблювала музика. Таз кожним кроком наближаючись додому, хлопця охоплював страх за розтрачені гроші. Тож вирішив заховатися у яслах.

 До ранку шукали батьки малого, перехвилювалися всі. А він тихо і мирно спав у сараї. Згодом батьки лише посварили за те, що заховався, а балалайку дозволили залишити. Так з тих пір чоловік і не розлучався з музикою. Пізніше у нього вже з'явилася гармошка, цей інструмент назавжди полонив його душу. Грав, але не співав. Зате співали усі інші у родині. Не дивно, що всі діти Петра Павловича грають на музичних інструментах та співають.

Микола Петрович розповів і про свою сестру Людмилу, у свій час вона теж навчалася у культпросвітницькому училищі, правда, працювала за фахом недовго. Бо якось приміщення сільського будинку культури, де вона працювала, викупив місцевий фермер і там влаштував зерносховище. Такі історії часто траплялися в дев'яності. Вона змінила фах, але музику любить і донині. Яктільки випадає нагода і всі рідні збираються у маминій хаті, то завжди там звучить пісня.

З радістю нині він згадує роки роботи у різних педагогічних колективах. Особливо щемно йому згадуються роки праці у школі - інтернаті на Миколаївщині. Там він теж зорганізував ансамбль музичних і шумових інструментів, з яким об'їздили чимало фестивалів і музичних конкурсів, здобували перемоги. 

Виступали навіть у Києво - Могилянській академії, і там їх зустрічали гучними оплесками. Все в його житті йшло своєю чергою, працював, виховував своїх дітей. Але в якийсь момент все змінилося. Так склалися обставини, що треба було щось змінювати в житті. Спочатку він вирішив з'їздити в Київ і купити собі новий інструмент.

Приїхав у столицю і там випадково зустрів своїх далеких родичів, котрі мешкали в Гребінці і теж вирішили навідати Київ. Поспілкувалися і запросили Миколу Петровича в гості в Гребінку. Він погодився. Місто йому сподобалося з першого погляду, тихе, затишне.

А ще дуже сподобався будинок культури. Тож і вирішив Микола Петрович залишитися в Гребінці жити і працювати. Тут знайшов і своє сімейне щастя. Він вдячний долі, що на його життєвому шляху зустрілася його нинішня дружина Василина Іванівна Носова. Вона усіляко підтримує Миколу Петровича у його творчих починаннях, забезпечує, так би мовити, надійний тил. У Миколи Петровича є також дві дорослі доньки, він з ними теж часто спілкується.

Для кожного важливо, щоб його розуміли і підтримували, і лише тоді можна досягти значних, висот у справі, якою займаєшся.
Джерело: "Гребінчин край"Схожі матеріали:


   Категорія: Неординарні особистості Гребінківщини | Переглядів: 381
Теги: Гребінка, Микола Скрипниченко, МузикаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/13/63020665.jpg

Розклад богослужінь (16.03.2020 - 22.03 2020 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА

/_sf/13/35878175.jpg

24 червня в центральній частині міста буде відсутнє водопостачання

/_sf/13/90681340.jpg

В північній частині міста буде відсутнє водопостачання

/_sf/13/46684215.jpg

Відкриття книжкової виставки в бібліотеці з нагоди ювілею Ю.І. Андруховича

/_sf/13/44124425.jpg

Відключення водопостачання в центральній частині міста

/_sf/13/24443002.jpg

Гребінківщина святкує Різдво: протоієрей Василь Ціко відслужив літургію в Свято-Георгіївському храмі

/_sf/13/99348846.jpg

Гребінківщина святкує Водохреща: протоієрей Василь Ціко відслужив літургію в Свято-Георгіївському храмі

/_sf/13/34563307.jpg

Виставка в бібліотеці до дня народення Т.Г. Шевченка

/_sf/13/93233574.jpg

Діти читають Кобзаря - 2020

/_sf/13/73248132.jpg

Все саме цікаве про відпочинок в Коблево на Чорному моріЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


По каком принцыпу работает антирадар для...

/_pu/48/67343698.jpg

Отдых в санаториях Беларуссии - как инте...

/_pu/48/62268696.jpg

Захист прав інтелектуальної власності

/_pu/51/95450329.jpg

Що таке обсадна труба для свердловини

/_pu/47/57808611.jpg

Не чистити: дієтолог розповіла про прави...

/_pu/48/21885376.jpg

Навіщо потрібний цинк в умовах пандемії?

/_pu/51/58777600.jpg

Вийшов електронний варіант щомісячної юр...

/_pu/47/47440304.jpg

Правове регулювання прав та обов’язків о...

/_pu/47/94339938.jpg

Каперси: 5 головних переваг для здоров&#...

/_pu/51/39195543.jpg

Как грамотно спланировать кухню

/_pu/48/35575350.jpg

Знайдений простий спосіб захиститися від...

/_pu/51/33746324.jpg

Декілька поширених міфів про збільшення ...

/_pu/54/71706864.jpg

  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Додати в закладки 
   » Зворотний зв'язок
   » Інформація про сайт
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020