Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


13.03.2023

Додатки для студентів


StudySmarter – це програма для навчання, якою можуть добре користуватися як учні, так і студенти


студентка

Смартфони можуть використовувати не тільки WhatsApp, Instagram і TikTok, а й словник, розклад, збірку математичних формул і багато іншого. Ви завжди маєте свій смартфон із собою, у школі, дорогою туди й назад, у потязі, в залі очікування... Чи є кращий інструмент, щоб спланувати домашнє завдання та повторити та вивчити той чи інший урок? Тут ви знайдете кілька додатків для учнів, які можуть стати справжньою допомогою у повсякденному шкільному житті.

Ви повинні обговорити зі своїми вчителями, наскільки ви можете використовувати наведені нижче програми для учнів безпосередньо в класі. Не всі згодні зі смартфоном як інструментом допомоги. Однак зараз є багато викладачів, які дозволяють цю цифрову підтримку, наприклад, для дослідницьких завдань. Отже: запити нічого не коштує!

StudySmarter

StudySmarter – це програма для навчання, якою можуть добре користуватися як учні, так і студенти. Тут ви можете миттєво створювати власні підсумки, але так само добре навчайтеся за картками інших. У додатку ви також знайдете багато професійного контенту від провідних видавців. Незалежно від того, чи потрібно вам вивчити словниковий запас, засвоїти математичні формули чи просто хочете ефективно поставити цілі навчання – усе це та багато іншого можливо з StudySmarter. Ця програма для студентів доступна безкоштовно для Android та iOS.

Словник dict.cc

Якщо ви знову сидите перед Шекспіром на уроці англійської мови і просто не можете придумати якийсь словниковий запас, вам обов’язково повинен бути словник dict.cc на вашому смартфоні. Замість того, щоб прокручувати товсті словники вручну, ви просто вводите своє слово в рядок пошуку, і, бах, програма дасть вам відповідні переклади. Однак ця програма розмовляє не лише англійською, а й 50 іншими мовами.

Ви також можете отримати переклад німецьких термінів англійською та іншими мовами. Вам також не потрібно турбуватися про обсяг ваших даних, оскільки програма має офлайн-словник і тому може використовуватися без Інтернету. Ще одним плюсом є те, що ви також можете зачитати вам слова (але це можливо лише онлайн). Словник dict.cc є безкоштовним для Android та iOS.

PhotoMath

Математика: хтось любить, хтось ненавидить. Але ця програма для студентів має сподобатися всім. PhotoMath — ідеальна допомога для смартфона для тих, хто буквально потребує негайної допомоги. Єдине, що вам потрібно зробити, це сфотографувати або відсканувати свою математичну задачу.

Чудова річ: це стосується як друкованих, так і рукописних завдань. Додаток миттєво показує правильний результат. Однак ви ще нічого не навчилися. Добре, що PhotoMath не тільки дає вам результат, але й дає покрокові інструкції, які крок за кроком показують вам рішення. Тут ви навіть можете вибрати між різними методами пояснення. Таким чином ви зможете ефективно стежити за своїми розрахунками, знаходити помилки та вчитися. PhotoMath доступний безкоштовно для Android та iOS.

Merck PSE

Якщо ви справжній друг хімії, ця програма для вас. Merck PSE — ваша цифрова періодична таблиця. У цьому мобільному довіднику ви, звичайно, знайдете не лише просту ілюстрацію періодичної таблиці. Крім того, є багато іншої захоплюючої інформації про такі елементи, як температура кипіння, атомна маса, щільність, масова частка земної оболонки або історія, першовідкривачі та багато іншого. Деякі властивості елементів, такі як атомний радіус, також можна виявити у візуалізованій формі. Вміст цього обов’язкового додатка для всіх студентів, які люблять хімію, також доступний офлайн. Merck PSE доступний безкоштовно для Android та iOS.

Вольфрам Альфа

З цією програмою ви завжди матимете мобільну бібліотеку з собою, куди б ви не пішли. Wolfram Alpha — це система комп’ютерних знань, яка дає вам усі відповіді на ваші запитання. Його особливість полягає в тому, що ви можете вводити не просто окремі ключові моменти, а цілі питання безпосередньо в рядок пошуку.

Завдяки спеціальним алгоритмам і методам ШІ ця альтернатива класичним пошуковим системам надає вам оброблену та узагальнену інформацію. Відповідний додаток доступний для Android та iOS. Однак він коштує трохи більше трьох євро і доступний лише англійською мовою. Однак, якщо ви справжній фанат знань, це точно вкладені гроші, і ви покращите свої навички англійської на цьому шляху.

Häfft-App

Ця програма для студентів є універсальною, коли мова йде про опанування повсякденного шкільного життя разом з вами. Häfft доступний не лише у формі популярного домашнього зошита, але й на вашому смартфоні. Häfft-Äpp — це розклад, система керування домашніми завданнями, огляд оцінок, планувальник канікул і смішний жартівник — все в одному. Замість купи конспектів і зошитів у вас є все в одному місці, і ви можете сміливо сподіватися на організацію свого шкільного повсякденного життя. Забули іспит? Неправильний розклад у вашій голові? Немає плану, як у тебе справи в школі? Більше не з цим "Äpp"! Маленький демпфер: програма наразі доступна лише для iOS і коштує трохи більше двох євро.

Практичний розклад

З іншого боку, якщо ви не хочете жодних надмірностей і хочете мати простий, структурований огляд свого розкладу, програма Practical Timetable якраз для вас. Він виконує саме те, що обіцяє: ви створюєте свій розклад і легко ним керуєте. Крім того, ви можете легко додавати примітки до відповідних предметів і зберігати домашні завдання та дати іспитів. Існує також функція створення двох різних розкладів паралельно, які потім чергуються від тижня до тижня. Додаток так і називається: практичний розклад для подорожей. Він безкоштовний і доступний для Android та iOS.

Анкі картки

Якщо вам подобається вчитися за допомогою карток, можливо, ви розглядали цифрову альтернативу. У будь-якому випадку скористайтеся програмою Anki Flashcards. З одного боку, це заощадить вам багато рукописних карток і ручок. З іншого боку, ви завжди маєте це з собою на своєму смартфоні і можете ефективно використовувати час в автобусі та поїзді.

За допомогою своїх алгоритмів додаток точно знає, коли вам час повторити вміст. Існує також відповідна безкоштовна комп’ютерна версія. Наприклад, ви можете легко створювати новий навчальний контент на своєму комп’ютері та переглядати та повторювати його на своєму смартфоні, поки ви в дорозі. Картки AnkiDroid безкоштовні для Android. На жаль, варіант AnkiMobile Flashcards для iOS досить дорогий. Проте комп’ютерна версія доступна для безкоштовного завантаження на всіх пристроях, і вона того варта.

Схожі матеріали:
👁 116
Категорія: Шкільний екран
Теги: навчання, розклад, словник, збірка математичних формул, смартфони

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ