Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


17.03.2016

Гребінківська ЗОШ №1: До 160-річчя з дня народження Івана Франка

10 березня учителем української мови та літератури були проведені заходи з нагоди ювілею І.Я.Франка

Гребінківська ЗОШ №1: До 160-річчя з дня народження Івана Франка2016 року Україна святкує славний ювілей – минає 160 років від дня народження Івана Франка, всесвітньо знаного поета, прозаїка, драматурга, публіциста, перекладача й видатного вченого, номінованого на Нобелівську премію, якої він був безперечно гідний.

Внесок Івана Франка до української літератури і культури загалом величезний, та й працював він не заради хоч би й найвищих нагород. Він був робітником на культурній ниві, і його вагомий доробок – понад 100 томів – не лише підняв цілі пласти національного життя, а й завдяки зверненню до загальнолюдських цінностей не втратив актуальності й донині.

Іван Франко залишив по собі багатющу спадщину не лише рідною українською, а й німецькою, польською, російською, чеською мовами; його твори друкувалися в багатьох європейських газетах, часописах, енциклопедичних виданнях, різноманітних збірниках.

10 березня 2016 року у Гребінківськый ЗОШ №1 учителем української мови та літератури Кузьменко Л.С. були проведені заходи з нагоди ювілею І.Я.Франка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінківська ЗОШ №1: Тиждень суспільно - гуманітарних дисциплін

Кузьменко Л.С. підготувала урочисту лінійку, на якій присутніх було ознайомлено з короткою біографією письменника, учні читали вірші славного Каменяра. Учителька провела також вікторину «Життя і творчість І.Франка». Діти оформляли стіннівки за творами талановитого майстра слова.
 
 
Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1


Схожі матеріали:
👁 1546
Категорія: Шкільний екран
Теги: урок, школа, Література, №!, вчитель, Іван Франко

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ