Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


19.11.2020

Як подати заяву про державну реєстрацію шлюбу онлайн?


Сучасний онлайн-ресурс дозволяє усім охочим, не виходячи з дому подати заяву на одруження


Стрімка діджиталізація, бажання громадян звертатися до державних органів через електронні сервіси, запровадженні карантинні обмеження – всі ці умови стали чинниками великого попиту вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» https://dracs.minjust.gov.ua/.


Як подати заяву про державну реєстрацію шлюбу онлайн?
 

Як розповіла очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина СВИСТУН, сучасний онлайн-ресурс від Мін’юсту дозволяє усім охочим, не виходячи з дому, скористатися переліком послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема подати заяву на одруження.

Для цього майбутньому подружжю необхідно зареєструватися на вебпорталі та здійснити 3 легких кроки:
  1. Обрати дату, час церемонії та відділ державної реєстрації актів цивільного стану, де наречені бажають зареєструвати шлюб.

  2. Оплатити державне мито та платну послугу, яку молодята виявили бажання отримати.

  3. Заповнити заяву, додати квитанцію про сплату та відскановані документи, що посвідчують осіб молодят, (у разі наявності – документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу).
Важливо пам’ятати!

У разі, якщо заява не була підписана електронним цифровим підписом, молодятам необхідно не пізніше трьох робочих днів після отримання повідомлення про результати її розгляду звернутись особисто до відділу державної реєстрації актів цивільного стану для підписання заяви, сформованої на підставі звернення та пред’явлення оригіналів необхідних документів.
 
Як подати заяву про державну реєстрацію шлюбу онлайн?


Схожі матеріали:
👁 658
Категорія: Зверніть увагу!
Теги: весілля, онлайн, шлюб, Закохані, одруження, юстиція

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ