Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


28.10.2013

Міністерські тести у школах перенесено на листопад


Згідно з міністерським рішенням, моніторинг буде проведений у період з 12 листопада по 12 грудня цього року


Міністерські тести у школах перенесено на листопад

У Міністерстві освіти і науки вирішено перенести проведення моніторингу якості загальної середньої освіти учнів 5-х та 10-х класів. Про це офіційно повідомляється у наказі міністра Табачника, що був оприлюднений на сайті відомства лише ввечері 14 жовтня.

Як відомо, саме у понеділок 14 жовтня в усіх школах країни мав розпочатися моніторинг якості знань школярів. Незважаючи на це, лише окремі міські та обласні органи управління освітою  заздалегідь повідомили педагогічних працівників про перенесення проведення моніторингу на інші дати.

Згідно з міністерським рішенням, моніторинг буде проведений у період з 12 листопада по 12 грудня цього року, а офіційною причиною його перенесення стали зміни графіку проведення учнівських канікул в окремих регіонах.

Як відомо, проведення моніторингу ініційовано Міністерством освіти та за визначенням ідеологів має на меті оцінити стан системи освіти та отримання об’єктивної інформації про якість освіти у початковій та основній школі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відсьогодні зима починає набирати силу

Передбачається, що учні 5-х класів складатимуть моніторингові тести з 5-ти навчальних предметів: математики, українська мова, предмета "Я і Україна", іноземної та російської мов.

Учням 10-х класів доведеться скласти 10 моніторингових тестів з української мови, алгебри, біології, іноземної мови, хімії, історії України/всесвітньої історії, геометрії, географії, фізики та технологій.

Моніторинг буде проведений шляхом тестування учнів за спеціальними збірниками завдань, що вже викликало недовіру педагогічної спільноти до прозорості та справжньої мети проведення заходу.

Збірники завдань з кожного навчального предмета складатимуться з 10 варіантів тестів. На виконання тестів з кожного предмета учням 5-х та 10-х класів буде відведено 45 хвилин.

osvita.ua


Схожі матеріали:
👁 1815
Категорія: Актуально
Теги: моніторинг, Міністерські тести, школа, освіта

Всього коментарів: 2

0
2 Вчитель-предметник   (28.10.2013)
Мені, наприклад, дуже цікаво: хто має заставити учня купити ці збірники. Я? Якщо чесно, то мене, як вчителя-предметника, не хвилює ( умовно кажучи) забезпечення учнів учбовою літературою. Це не входить в коло моїх повноважень. Це - раз. Два - згідно Конституції середня освіта у нас безкоштовна , значить збірниками зобов’язана учнів забезпечити дежава. А все решту від лукавого. Ніхто не може заставити учнів купувати те, що їм непотрібне.


0
1 DeToja   (28.10.2013)
А ось дійшло і до грошей. На моніторинг батьки повинні здати гроші: 5 кл. - в межах 36 грн, 10 клас - 100 грн. На виготовлення збірників.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ