Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


25.01.2016

Можете отримати податкову знижку


ЦОП Гребінківського відділення – Полтавська обл. м. Гребінка вул. Жовтнева, 11


Можете отримати податкову знижку Громадяни, які хочуть повернути частину сплаченого протягом 2015 року податку на доходи фізичних осіб та мають право на податкову знижку, можуть подати відповідну декларацію до 31 грудня 2016 року.

Для цього необхідно звернутись до територіального органу Державної фіскальної служби і заповнити та подати декларацію про майновий стан та доходи. Якщо платник податків у поточному році не скористається правом на нарахування податкової знижки за 2015 рік, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Податкова знижка може бути надана тільки резиденту, що має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту-фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має про це відмітку у паспорті.

Зокрема, підставою для отримання податкової знижки на навчання, є наявність відповідних платіжних та розрахункових документів - квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери; договір з навчальним закладом; довідка про отримані у звітному році доходи; документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім'ї першого ступеня споріднення).

За практичною допомогою щодо заповнення звітних документів та консультацією з питань отримання податкової знижки громадяни можуть звернутися до Центрів обслуговування платників Лубенської ОДПІ за адресами:
ЦОП головного офісу - Полтавська обл. м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21;

ЦОП Пирятинського відділення – Полтавська обл. м. Пирятин вул. Радянська, 16;

ЦОП Гребінківського відділення – Полтавська обл. м. Гребінка вул. Жовтнева, 11;

ЦОП Оржицького відділення - Полтавська обл. смт. Оржиця, вул. Леніна, 124
Сектор комунікацій Лубенської ОДПІ


Схожі матеріали:
👁 797
Категорія: Гребінківське відділення Лубенської ОДПІ
Теги: податкова знижка, ОДПІ, податок

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ