Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Сьогодні

На Полтавщині жінку підозрюють у вбивстві 46-річного чоловіка дерев’яною палицею


На Полтавщині 36-річну жінку підозрюють у вбивстві 46-річного чоловіка. За даними слідства, під час конфлікту вона завдала йому смертельних ударів


У Кобеляках Полтавської області правоохоронці затримали 36-річну місцеву жительку, яку підозрюють в умисному вбивстві її 46-річного знайомого. За попередніми даними слідства, смертельний конфлікт стався ввечері 18 липня.

Про подію правоохоронцям стало відомо лише через кілька днів. 22 липня жителька Кобеляк сама звернулася до відділення поліції та повідомила, що завдала знайомому тілесних ушкоджень, унаслідок яких він помер.

Конфлікт закінчився смертю чоловіка

За попередньою версією слідства, увечері 18 липня чоловік перебував за місцем проживання жінки. Між знайомими раптово виник конфлікт.

Під час сварки жінка, за даними правоохоронців, завдала 46-річному чоловікові кількох ударів дерев'яною палицею по голові. Отримані травми виявилися смертельними — потерпілий помер на місці.

За інформацією місцевого видання «У Полтаві», загиблий мав інвалідність та пересувався на кріслі колісному. Ці обставини в офіційно доступній інформації поліції, яку поширили інші медіа, наразі не деталізуються.

Підозрювану затримали

Після отримання повідомлення на місце події прибули правоохоронці. Слідчі та криміналісти провели необхідні слідчі дії та вилучили речові докази, які мають значення для встановлення всіх обставин трагедії.

Правоохоронці попередньо встановили причетність до смерті чоловіка 36-річної жительки Кобеляк. Жінку затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили їй про підозру.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Жінці загрожує до 15 років ув'язнення

Кримінальне провадження розслідують за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Полтавська обласна прокуратура. У разі доведення вини в суді санкція статті передбачає покарання від семи до п'ятнадцяти років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває. Остаточні обставини події та правову оцінку діям підозрюваної встановлюватимуть правоохоронці й суд.



Схожі матеріали:
👁 431
Категорія: Актуально
Теги: кримінал, Полтавщина, вбивство, поліція, Кобеляки



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ