Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Патронати та сім'я - нова форм сімейного виховання
Оптимальний строк перебування дитини в такій сім'ї - до 3-х місяців

Патронати та сім'я - нова форм сімейного вихованняГребініківський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжує набір кандидатів для роботи патронатними вихователями.

Патронатні вихователі - це сім’я, яка на умовах договору певний час доглядає і виховує дітей, які тимчасово потребують підтримки і захисту.

Оптимальний строк перебування дитини в такій сім'ї - до 3-х місяців ( в окремих випадках - до 6-ти місяців).

Патронатні вихователі щомісячно отримують оплату (грошову винагороду) за надання послуг у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на час влаштування дітей та на утримання влаштованих дітей виплачується соціальна допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку за кожен місяць її перебування.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має позитивнийдосвід
виховання власних дітей не менше підліткового віку, відповідні житловіумови для надання Лослуг з догляду виховання та соціальної реабілітації дитини в своєму помешканні, добровільного помічника з числа повнолітніх членів сім'ї.

Патронатний вихователь не може поєднувати надання послуг патронату над дитиною з іншими видами діяльності, які перешкоджатимуть якісному виконанню умов договору про патронат над дитиною.

Стати патронатним вихователем можна, подавши необхідні документи до  ребінківського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Більш детальну інформацію ви можете отримати за адресою: м.Гребінка,провул. Олексія Припутня, 1 (адмінбудинок, ліве крило, III поверх), конт. тел. (050) 539-86-18.
 
Валентина Даценко, директор Гребінківського РЦСССДМ


Схожі матеріали:
   Категорія: Зверніть увагу! | Переглядів: 774
Теги: сім'я, Патронати, Виховання | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ