Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


12.09.2013
Полтавці вимагають української версії офіційного сайту ФК "Ворскла"
Уболівальники ФК "Ворскла" вимагають україномовну версію офіційного сайту клубу

Полтавці вимагають української версії офіційного сайту ФК "Ворскла"

До редакції Полтава Сьогодні надійшов лист від уболівальників ФК "Ворскла", які вимагають від керівництва клубу зробити україномовну версію офіційного сайту клубу

Відкритий лист уболівальників до керівництва футбольного клубу Ворскла Полтава,
почесного президента Жеваго К. В.,
президента Бабаєва О. М.,
генерального директора Яворського Д. В.

Шановні Костянтине Валентиновичу, Олеже Мейдановичу, Дмитре Васильовичу!

Як відомо, головним джерелом інформації про стан справ у футбольному клубі Ворскла Полтава є його офіційний сайт – vorskla.com.ua. Наразі матеріали на ньому подаються двома мовами – російською та ламаною англійською.

Виникає абсурдна ситуація, коли офіційна інформація про діяльність українського футбольного клубу не доступна українською мовою. Хочеться нагадати, що національний склад населення Полтавщини за даними Всеукраїнського перепису населення 2001 року характеризується мононаціональністю з абсолютним переважанням українців (91,36%). Така ж переважна більшість населення м. Полтави та області, за офіційними даними того ж таки перепису, вважає рідною мовою українську – 85,4% та 90,0% відповідно. Провідні футбольні клуби України вже давно усвідомили важливість спілкування з власними уболівальниками їх рідною мовою, але, на жаль, Ворскла поки що відстає від них у цьому питанні.

Постійні зауваження полтавських уболівальників щодо доцільності запуску і функціонування україномовної версії офіційного сайту із року-в-рік вперто ігноруються його адміністрацією, ситуація замовчується, неугодні коментарі з критикою просто видаляють. Провідний менеджер із відділу маркетингу Костянтин Маньковський, на якого за посадою і покладено місію проведення постійного діалогу клубу і фанатів, із невідомих причин ніяк не реагує на численні скарги і пропозиції з цього приводу. Тому для цього звернення було обрано форму відкритого листа, широке розповсюдження якого через електронні ЗМІ та соціальні мережі, сподіваємося, дасть можливість достукатися до керівництва футбольного клубу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Лубнах дівчина ледь не вбила коханого ножем у серце

Полтава та її околиці – батьківщина видатних класиків української літератури, таких як Іван Котляревський, Панас Мирний, Григорій Сковорода, Євген Гребінка, Остап Вишня, Василь Симоненко та інші, була і залишається самобутнім осередком культурного розвитку нашої країни, отже, природно, тут завжди зберігається високий попит читача (вболівальника, зокрема) на матеріали українською мовою. Саме тому ми, уболівальницька спільнота, громада міста вважаємо доречним і необхідним створення україномовної версії офіційного сайту нашого улюбленого клубу, який є брендом всієї Полтавщини.

Нам би не хотілося, щоб наше побажання трактувалося як прояв нетерпимості на мовному ґрунті. Полтавці завжди з повагою відносилися до мов меншин, зокрема російської, та їх широкого використання паралельно з українською, адже рівноправність усіх національних мов, висока мовна культура є основою духовного взаєморозуміння, культурного взаємозбагачення і консолідації суспільства.

Просимо Вас приділити відповідну увагу цьому важливому для полтавців питанню та зробити необхідні кроки для його вирішення.

З повагою,
уболівальники "Ворскли"

today.pl.ua


Схожі матеріали:
👁 953
Категорія: Актуально
Теги: спорт, Ворскла, Фанати, соціальні мережі, Клуб, Євген Гребінка

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ