Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Про оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон
Кошти за державне мито при наданні адміністративних послуг сплачується до місцевих бюджетів за місцем надання послуги

Про оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордонВідповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07,05.2014 № 152, паспорт для виїзду за кордон без урахування строків доставки видається територіальним органом або підрозділом ДМС:
1) не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання;

2) не пізніше ніж через 7 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його термінове отримання;

3) у строк до 10 робочих днів - у разі виїзду на постійне проживання за кордон усиновленої іноземцями дитини - громадянина України;

4) у строк до трьох місяців -у разі одночасного подання заяви про оформлення особою виїзду на постійне проживання за кордон;

5) у строк до трьох робочих днів - у зв'язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні особи, що від'їжджає, від'їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном, на підставі документів, що підтверджують необхідність термінового виїзду за кордон.
Строки вказані без урахування термінів доставки до територіального органу/підрозділу.

З метою оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що містить безконтактний електронний носій або без нього громадянину необхідно звернутися до територіального органу або підрозділу міграційної служби, де встановлено робочі станції з комплектом обладнання для оформлення документів та зняття біометричних даних, не залежно від місця проживання, а саме: Управління ДМС України в Полтавській області (м. Полтава, пров. Шкільний,4), Полтавському районному секторі (вул. Олени Пчілки, 19-а, м. Полтава) та Шевченківському районному відділі у місті Полтаві (вул.Героїв Сталінграда. 30), Автозаводському районному відділі у м. Кременчуці (м. Кременчук, вул. Ігоря Сердюка,31/ 16), Лубенському міському відділі (м. Лубни, вул. Монастирська, 4а), Миргородському міському відділі (м. Миргород, вул. Я.Усика, 34), Кобеляцькому районному секторі (м. Кобеляки, вул. Шевченка,13), Лохвицькому районному секторі (м. Лохвиця, вул. Гоголя,19), Комсомольському міському відділі (м. Комсомольськ, вул. Добровольського, 6), Глобинському районному секторі (м. Глобине, вул. Центральна,189), Кременчуцькому районному секторі (м. Кременчук, проспект Свободи, 166).

Звертаємо увагу громадян, що відповідно до внесених змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи між бюджетних відносин кошти за державне мито при наданні адміністративних послуг сплачується до місцевих бюджетів за місцем надання послуги. Тому, за реквізитами рекомендуємо звертатися до працівників міграційної служби, де ви маєте намір оформити документи, або на веб-сайтДМС України. Адреси та контактні телефони зазначених підрозділів знаходяться на веб-сайті ДМС України.

Також в Управлінні державної міграційної служби України в Полтавській області працює телефон "Гаряча лінія”: (05322) 51 -02-45, а віднедавна, громадяни можуть отримати і відео-консультацію, звернувшись на скайп Управління - dms-ua.53.

Схожі матеріали:
   Категорія: Зверніть увагу! | Переглядів: 888
Теги: паспорт, закордонний паспорт | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ