Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


06.09.2014
Російським прикордонникам пропонують воювати в Україні за 200 тис. рублів
Російським прикордонникам командування пропонує звільнятися зі служби і їхати воювати на схід України

Російським прикордонникам пропонують воювати в Україні за 200 тис. рублів

Російським прикордонникам командування пропонує звільнятися зі служби і їхати воювати на схід України як фізичним особам з отриманням щомісяця 200 тис. рублів. REUTERS Про це повідомив керівник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

 "За оперативними даними, російським прикордонникам надходять пропозиції від керівництва щодо участі у бойових діях на сході України. Доброволець звільняється зі служби і отримує одноразову матеріальну компенсацію у розмірі 200 тис. рублів, направляється в зону бойових дій як "фізична особа". Після залучення до виконання завдань проти сил АТО вже як найманця йому встановлюється щомісячна грошова винагорода в такому ж розмірі", - повідомив Андрій Лисенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший урок "Україна - єдина країна"

У той же час він повідомив, що, за наявними даними, в середовищі російських військових, які перебувають на Донбасі, поширюється думка про безглуздість цієї війни і розчарування брехливою пропагандою Москви. "На тлі інформації про значні втрати серед російських військовослужбовців спостерігається погіршення психологічного клімату серед російських підрозділів, які вторглися на територію України", - зазначив керівник інформцентру.Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 821
Теги: Україна, Військові, ато, війна, росія | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ