Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


19.05.2021

Сімейних лікарів Пирятинської громади привітали з професійним святом


В структурі КП «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» працює шість сімейних лікарів


З 19 травня 2011року Всесвітня організація сімейних лікарів «WONCA» започаткувала відзначення Всесвітнього дня сімейного лікаря. За визначенням цієї організації саме первинна медико-санітарна допомога має бути основою в організації медичної допомоги населенню. Нині в реформі медичної галузі сімейну медицину визначено пріоритетною та ключовою, бо саме первинна допомога має формувати здоров’я нації.


Сімейних лікарів Пирятинської громади привітали з професійним святом
 

В структурі КП «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» працює шість сімейних лікарів, три з них – у сільських амбулаторіях (Олексадра Гуцаленко, Галина Школяренко та Валерій Іринін) і троє – в Пирятинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини – Ольга Побочій, Ірина Ярош та Тетяна Ковадло. Наразі з сімейними лікарями первнинної галузі громади укладено 10716 декларацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Садиба Закревських, що знаходиться на Пирятинщині потрапила у проєкт «Велика реставрація»

Сімейних лікарів Пирятинської громади привітали з професійним святом
 

Сьогодні міський голова Андрій Сімонов зустрівся з колективом лікарів Пирятинської амбулаторії, привітав зі святом, подякував за щоденну самовіддану працю. У своєму вітальному слові серед іншого він підкреслив, що доукомплектування найближчим часом штату лікарів Пирятинської амбулаторії трьома фахівцями – одне із першочергових питань в його роботі. Наразі міська влада має намір в якості заохочення сімейних лікарів, що працюють в структурі Пирятинської первинки, та тих, які виявлять бажання працювати у закладі, в якості заохочення виділити їм по 2 гектари землі для ведення особистого господарства. «Це питання ми плануємо вирішити на наступній сесії у червні», - підкреслив він.

Схожі матеріали:
👁 420
Категорія: Актуально
Теги: професійне свято, сімейний лікар, пирятин
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ