Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


22.01.2016

Тепер школярі можуть готуватися до тестування з допомогою безкоштовного сервісу «ЗНО онлайн»


Окрім української мови та літератури, на сайті «ЗНО онлайн» розміщені аналогічні тести й з інших предметів


Тепер школярі можуть готуватися до тестування з допомогою безкоштовного сервісу «ЗНО онлайн»З метою підготовки до тестування випускники шкіл можуть скористатись безкоштовним сервісом «ЗНО онлайн», що розроблений фахівцями Освіта.ua (http://osvita.ua/news/ - гіперпосилання на Освіта.ua).

Онлайн-сервіс містить повну базу тестів з української мови та літератури, які пропонувались абітурієнтам під час проведення основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання. Загалом банк завдань з української мови та літератури на сайті zno.osvita.ua складається з майже двох тисяч тестових завдань різної форми та складності.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді дотична виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання кожного з запропонованих тестів користувачу надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується його результат у тестових балах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Обери своє майбутнє! Обери свою професію!"

Також можна відкрити повний перелік усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, що були запропоновані учасникам тестування з часів запровадження ЗНО. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн вдасться отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Як відомо, тест ЗНО з української мови і літератури у 2016 році складатиметься із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю. Тест містить 58 завдань, на виконання яких учасникам ЗНО буде відведено 180 хвилин.

Окрім української мови та літератури, на сайті «ЗНО онлайн» розміщені аналогічні тести й з інших предметів: математики, історії, хімії, біології, географії, іноземних мов. За посиланням, що подаємо нижче, можна приступити до виконання тестів з будь-якого предмету:

http://zno.osvita.ua/ (Тести ЗНО онлайн)

Схожі матеріали:
👁 1222
Категорія: Шкільний екран
Теги: онлайн, ЗНО, освіта, тести
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ