Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


04.08.2016

У педагогічні виші вступають діти з низьким рейтингом

Це черговий доказ проблеми соціального статусу вчителя

У педагогічні виші вступають діти з низьким рейтингомМіністр освіти і науки Лілія Гриневич зазначає на необхідності обов'язкового перегляду питання соціального статусу вчителя. Про це вона сказала в інтерв’ю hromadske.ua.

За її словами, раніше на педагогічні і медичні спеціальності був фіксований обсяг державного замовлення.

«І от тут у мене є дуже погана новина, це черговий доказ проблеми соціального статусу вчителя, що у нас абсолютно низький пороговий бал при вступі на педагогічні спеціальності. Виходить, що ми втягуємо абітурієнтів в педагогічні виші, з тих які знаходяться в цьому рейтингу в самому кінці», - зазначила Лілія Гриневич.

Вона також повідомила, що якщо на інженерію та програмне забезпечення найвищий прохідний бал у цьому році складав 184 бала, а найнижчий 162, на економіку 179, а найнижчий 160, то на вчителя математики прохідний бал у цьому році складав від 146 до 100 балів.

«Тобто ті хто у майбутньому будуть вчити програмістів, економістів - це ті, хто зараз має дуже низькі результати» - наголосила Гриневич.

Разом з тим, вона наголосила на необхідності створення мотиваційних механізмів, щоб втягувати в педагогічну професію кращих дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Став відомий розклад канікул на 2016 - 2017 навчальний рік

«Інакше ми не зможемо ні здійснювати повноцінну реформу освіти і фактично демотивуємо нашу найкращу молодь іти в цю професію», - сказала міністр освіти і науки, зазначивши, що незважаючи на складний фінансово-економічний стан необхідно передбачити необхідні зміни у бюджеті наступного року.

 


Схожі матеріали:
👁 792
Категорія: Шкільний екран
Теги: вчитель, освіта

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ