Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


25.11.2014
Учням початкової школи зменшать навантаження
Міністерство вирішило спочатку реформувати навчальну програму, відповідно до якої і формуватиметься подальший процес

Учням початкової школи зменшать навантаження

Для забезпечення більш ефективного навчального процесу Міністерство освіти та науки України вирішило спростити програму для школярів початкових класів та зменшити кількість уроків.

За словами Павла Полянського, заступника Міністра освіти та науки, сьогоднішня система освіти та набір дисциплін зменшують бажання дітей вчитися, а також нерідко перевищують їхні можливості. Зі стрімким розвитком усіх галузей науки вчителі мусять не лише постійно викладати нові теми, а й зацікавлювати учнів.

Міністерство вирішило спочатку реформувати навчальну програму, відповідно до якої і формуватиметься подальший процес. Спершу розглянуть вимоги до учнів 4 класу, що зумовлено майбутнім конкурсом рукописів підручників для четвертокласників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкорисніші і найсмачніші продукти від депресії

Опрацювання навчальних планів та навантаження на школярів повинно завершитись до кінця листопада поточного року.Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 1080
Теги: учні, школа, програма | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ