Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


02.10.2014

В Україні водії знову будуть проходити техогляд


Україна, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС, автоматично приєдналася до Директиви Євросоюзу


В Україні водії знову будуть проходити техогляд

Керівництво Департаменту Державтоінспекції повідомило, що ДАІ вже не матиме відношення до техогляду транспортних засобів.

Як повідомляється на іctv.ua, приватні транспортні засоби почнуть проходити техогляд не раніше, ніж через 5 років.

 - Україна, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС, автоматично приєдналася до Директиви Євросоюзу щодо перевірок придатності до експлуатації автомобілів та автопричепів. Даний документ передбачає перевірку технічного стану всіх транспортних засобів, які експлуатуються на території Євросоюзу. Заплановано, що ця Директива буде впроваджена в Україні протягом 5 років, - зауважив перший заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України генерал-майор міліції Сергій Будник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До уваги водіїв: з 1 жовтня на заміських дорогах авто зобов’язані рухатися з увімкненими фарами в день

 Відомо, що ДАІ вже не матиме відношення до даної процедури. Перевірку технічного стану усіх ТЗ, як і нині, повинні проводити незалежні станції діагностики, що отримали відповідні ліцензії на проведення даного виду діяльності.Схожі матеріали:
👁 1034
Категорія: Актуально
Теги: україна, техогляд, село Літки, ЄС
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ