Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


20.12.2020

Вчені розповіли, скільки років Земля буде залишатися придатною для життя

Земля залишиться придатною для життя ще дуже довго

Вчені розповіли про те, скільки років Земля буде залишатися придатною для існування людської цивілізації.

В ході досліджень було дано цілком обнадійливий відповідь, який повністю руйнує зроблені раніше апокаліптичні прогнози про неминучу і швидку загибель планети.

Ще протягом 3 мільярдів років клімат на Землі дозволить зберегти можливість існування всіх відомих форм життя. Тому не варто побоюватися глобальних кліматичних змін та катастрофи, так як Земля залишиться придатною для життя ще дуже довго.


скільки років Земля буде залишатися придатною для існування
 

Що стосується безрадісної перспективи, то для того, щоб життя на поверхні планети було перерване, будуть потрібні різкі кліматичні зміни.

При цьому експерти здивувалися тому, що в такий тривалий період існування Землі вдалося зберегти оптимальну температуру для розвитку і підтримки існуючих форм життя.

Що стосується різкої і радикальної зміни кліматичних умов, то вони можуть відбутися зовсім не через внутрішні процеси.

Для цього має відбутися зіткнення з якимсь космічним об'єктом.

А останні подібні зміни, які знищили до 70% всього живого, відбулися майже 60 мільйонів років тому і теж були викликані зовнішніми факторами.

Схожі матеріали:
👁 315
Категорія: Технології
Теги: наука, космос, життя, катастрофа, земля

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ