Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


01.03.2024

VІ обласний конкурс дитячої казки


Учениця 5 - А класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Корнієнко Марія, посіла ІІІ призове місце зі своєю чарівною історією "Крізьчасоліт".


23 лютого відбувся VІ обласний конкурс дитячої казки. У конкурсі взяли участь 86 учасників трьох вікових категорій: І вікова категорія – 33, ІІ вікова категорія – 31, ІІІ вікова категорія – 22. Кількість учасників збільшилася порівняно з минулим роком, здебільшого це категорія найстарших учасників конкурсу. Учениця 5 - А класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Корнієнко Марія, посіла ІІІ призове місце зі своєю чарівною історією "Крізьчасоліт".

Корнієнко Марія

Конкурсанти – представники Кременчуцького, Полтавського, Миргородського та Лубенського районів області з 32 територіальних громад (Глобинська, Горішньоплавнівська, Гребінківська, Заводська, Зіньківська, Кам’янопотоківська, Карлівська, Кобеляцька, Козельщинська, Котелевська, Кременчуцька, Ланнівська, Лохвицька, Лубенська, Машівська, Миргородська, Новооржицька, Новосанжарська, Новоселівська, Омельницька, Опішнянська, Оржицька, Пирятинська, Піщанська, Полтавська, Решетилівська, Ромоданівська, Семенівська, Сенчанська, Скороходівська, Хорольська, Чорнухинська).

Переможці

І місце

Дорошенко Олександра (ІІ вікова категорія) – учениця комунального закладу ,,Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”;

Коропець Дарина (І вікова категорія) – учениця комунального опорного закладу ,,Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області”;

Лепій Домініка (І вікова категорія) – учениця опорного закладу ,,Ромоданівський ліцей”;

Луценко Вікторія (ІІ вікова категорія) – учениця Зіньківського опорного ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської міської ради;

Терещенко Наталія (ІІІ вікова категорія) – учениця філії ,,Бірківська гімназія Зіньківського опорного ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської міської ради Полтавської області”.

ІІ місце

Божко Артем (ІІ вікова категорія) – учень закладу загальної середньої освіти Новотагамлицького ліцею Машівської селищної ради Полтавської області;

Жогло Аліна (І вікова категорія) – учениця Заводського ліцею № 1 Заводської міської ради Миргородського району Полтавської області;

Краплина Вікторія (ІІІ вікова категорія) – учениця Глобинського ліцею № 1 ім. В. Є. Курченка Глобинської міської ради;

Орлова Катерина (ІІ вікова категорія) – учениця першої гімназії імені Матвія Номиса Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області;

Сидоренко Софія (ІІІ вікова категорія) – учениця Лазірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В. О. Підпалого Новооржицької селищної ради;

Ситницька Анастасія (І вікова категорія) – учениця Зіньківського опорного ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської міської ради;

Сіренко Єгор (І вікова категорія) – учень опорного закладу ,,Ланнівський ліцей Ланнівської сільської ради”;

Тараско Софія (ІІ вікова категорія) – учениця філії ,,Бірківська гімназія Зіньківського опорного ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської міської ради Полтавської області”.

ІІІ місце

Баганець Ілона (ІІІ вікова категорія) – учениця Денисівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В. В. Лесевича Оржицької селищної ради Полтавської області;

Борщ Олексій (ІІІ вікова категорія) – учень державного професійно-технічного навчального закладу ,,Полтавський професійний ліцей транспорту”;

Валько Аліса (І вікова категорія) – учениця комунального закладу ,,Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області”;

Варава Руслана (ІІІ вікова категорія) – учениця Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В. О. Пащенка Решетилівської міської ради Полтавської області;

Вовк Данііл (І вікова категорія) – учень Опішнянського ліцею Опішнянської селищної ради Полтавської області;

Гончаренко Богдан (І вікова категорія) – учень Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області;

Грищенко Влада (ІІ вікова категорія) – учениця Лохвицької загальноосвітньої школи I-III степенів № 2 Лохвицької міської ради Полтавської області;

Данілов Євгеній (ІІ вікова категорія) – учень Кременчуцької гімназії № 8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

Заліський Захар (ІІ вікова категорія) – учень Манжеліївського ліцею Глобинської мііської ради;

Калашник Анна (ІІІ вікова категорія) – учениця Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

Клевчук Анна (ІІ вікова категорія) – вихованка комунального закладу позашкільної освіти ,,Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості” Семенівської селищної ради;

Корнієнко Марія (І вікова категорія) – учениця опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради Полтавської області;

Коровніченко Кіра (І вікова категорія) – учениця Майбородівської гімназії Піщанської сільської ради;

Косяк Софія (ІІ вікова категорія) – учениця опорного закладу ,,Тарандинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В. А. Симоненка Новооржицької селищної ради”;

Кравченко Юлія (ІІ вікова категорія) – учениця Повстинської філії Пирятинського ліцею № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області;

Лифар Владислава (ІІ вікова категорія) – учениця Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області;

Мірських Софія (ІІІ вікова категорія) – учениця ліцею № 32 ,,Європейський” Полтавської міської ради;

Несен Юлія (ІІІ вікова категорія) – учениця академічного ліцею імені братів Шеметів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області;

Овечкін Михайло (І вікова категорія) – учень Вікторійської гімназії Пирятинської міської ради Полтавської області;

Овчаренко Макар (І вікова категорія) – учень опорного закладу ,,Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області”;

Олійник Дарина (ІІІ вікова категорія) – учениця опорного закладу загальної середньої освіти Селещинського ліцею Машівської селищної ради Полтавської області;

Онуфрієнко Софія (І вікова категорія) – учениця Білецьківського ліцею Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області;

Радченко Анна (І вікова категорія) – учениця Лутовинівської гімназії Козельщинської селищної ради Полтавської області;

Розиєва Мая (ІІІ вікова категорія) – вихованка Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради;

Самойлова Анна (ІІ вікова категорія) – учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області;

Слюсаренко Дар’я (ІІІ вікова категорія) – учениця Котелевського опорного ліцею № 1 імені С. А. Ковпака Котелевької селищної ради;

Требін Данііл (І вікова категорія) – вихованець комунального закладу позашкільної освіти ,,Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості” Семенівської селищної ради; учень Семенівського ліцею №1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області;

Трушевська Поліна (І вікова категорія) – учениця Рокитненської гімназії з дошкільним структурним підрозділом виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області;

Фіцнер Вероніка (ІІ вікова категорія) – учениця Майбородівської гімназії Піщанської сільської ради;

Шумейко Аріна (І вікова категорія) – учениця Миргородської гімназії № 7 Миргородської міської ради Полтавської області;

Юрченко Богдана (ІІІ вікова категорія) – вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради.

Схожі матеріали:
👁 1005
Категорія: Шкільний екран
Теги: Гребінківська ОТГ, Кременчуцька ОТГ, обласний конкурс дитячої казки, Заводська ОТГ, Конкурсанти, Кобеляцька ОТГ, Карлівська ОТГ




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ