Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Зовнішнє незалежне оцінювання - 2022: Як і де дізнатися результати
Усі учасники основної сесії національного мультипредметного тесту отримають свої результати на інформаційних сторінках до 12 серпня

Зовнішнє незалежне оцінювання - 2022

Певна частина вступників вже пройшла національний мультипредметний тест. Одразу після тестування учасники бачили на екранах своїх моніторів, скільки набрали тестових балів, тож могли визначити свої результати за шкалою 100–200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями.

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати учасників мають бути опрацьовані, розміщені на їхніх інформаційних сторінках і згодом передані до ЄДЕБО.

Усі учасники основної сесії національного мультипредметного тесту отримають свої результати на інформаційних сторінках до 12 серпня, утім Український центр оцінювання якості освіти робить усе можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому приблизно через 7–8 днів після проходження окремим учасником / окремою учасницею тесту на його / її інформаційній сторінці буде показно результат і в тестових балах, і за шкалою 100–200 балів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 87% вчителів, які наразі перебувають за кордоном, планують повернутися в Україну

Зауважимо, що після отримання результатів кожного дня проведення національного мультипредметного тесту ми опрацьовуємо дані тестування, аналізуємо їх у розрізі можливих технічних та інших проблем. Так, окремі учасники зазначали про незбережені відповіді, натомість бачимо, що відповіді на завдання збережені коректно. Приємною новиною для деяких учасників є те, що вони отримають на 1 бал з історії України більше, ніж бачили на своєму екрані, адже після опрацювання матеріалів ми виявили технічну помилку, яка завадила правильне автоматичне визначення результатів.

Періодично заходьте на свої інформаційні сторінки, щоб не пропустити важливої інформації. Учасникам, які ще не пройшли тестування, варто переглянути відео про користування онлайн-тестувальником ー воно допоможе уникнути зайвих хвилювань і отримати найвищий результат.

Схожі матеріали:
👁 162
Категорія: Шкільний екран
Теги: мультипредметний тест, зовнішнє незалежне оцінювання, Результати, ЗНО

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ