Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Тематичні розділи » Здоров'я і медицина » Чи можна робити маски для обличчя із заморожених фруктів? (З яких заморожених ягід та фруктів можна робити маски)
Чи можна робити маски для обличчя із заморожених фруктів?
Angelok_Hearth
Оля
Дата: Середа, 04.01.2023, 18:13 | Сообщение # 1


Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
З яких заморожених ягід та фруктів можна робити маски для обличчя?
 
Tati-k
Дата: Середа, 04.01.2023, 18:31 | Сообщение # 2


Группа: Гости





Для масок краще використовувати свіжі стиглі фрукти та ягоди, подрібнивши їх накладають на обличчя хвилин на 15 - 20, потім змивають водою або трав'яним відваром і наносять живильний крем.

У зимовий час, коли свіжих ягід немає, тільки імпортні, можна для масок використовувати заморожені фрукти та ягоди, попередньо розморозивши їх і подрібнивши пюреподібну кашку.

Для маски краще використовувати марлю або додаткову основу у вигляді сметани, йогурту, сиру, в які додати подрібнені розморожені ягоди і фрукти.

Ефективність таких масок буде вже інша, ніж зі свіжими, але все одно для шкіри обличчя в зимовий період це стане хорошим зволожуючим і поживним фактором.
 
БулкаПлюшка
Дата: Четвер, 05.01.2023, 08:50 | Сообщение # 3


Группа: Гости





Заморожені фрукти – ідеальний засіб від набряків. При цьому не потрібно морочитися з подрібненням, змішуванням з творогом та ін. Розрізаєте заморожену ягоду (у мене це полуниця, велика черешня, виноград) і проводите масажними лініями обличчя, підборіддям. Залишаєте цей сік на обличчі хвилин на десять і змиєте теплою водою або зеленим чаєм, наносите свій живильний крем. Усе! Шкіра тонізована, світиться зсередини. Ви красуня!
 
Гребінківський форум » Тематичні розділи » Здоров'я і медицина » Чи можна робити маски для обличчя із заморожених фруктів? (З яких заморожених ягід та фруктів можна робити маски)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: