Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Благоустрій міста
Karat
Дата: П`ятниця, 23.12.2011, 01:52 | Сообщение # 1


Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Статус: Offline
Хотілось би побачити тротуари по вулицям, де взимку страшнувато ходити "разом" з автомобілями (особливо по головних вулицях до інших населених пунктів).

Добавлено (22.12.2011, 23:52)
---------------------------------------------
admin, хотілось дізнатися, чи варто очікувати від місцевої влади, відновлення міського ставка? А то все прибирають, прибирають, а реальної інформації ніхто не знає.

 
Lena
Лена Калашникова
Дата: Понеділок, 26.12.2011, 23:12 | Сообщение # 2


Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Статус: Offline
Чула, що отам де прибирали на ставку, якщо його так можна ще назвати скажена лисиця була впіймана чи вбита не знаю. Тому і чистили. Розвели!!!
 
Гость
Дата: Понеділок, 14.09.2015, 21:16 | Сообщение # 3


Группа: Гости

Доброго вечера. Я гість у Вашому місті, але хотілося б звернутися до керівників міста, що це за дороги, та чому у місті не має маршрутних автобусів, що їздять по місту. Я не розумію як стареньким людям, або матусям з маленькими дітками, а ще гірше інвалідам колясочникам добиратися до центру міста,з вулиць що знаходяться по іншу сторону залізниці, особливо як подолати міст людям з обмеженими можливостями, коли навіть пандусу не має. Враження складається, що в місті немає господаря, а люди працюють і сплачують податки до місцевого бюджету, куди діваються і нащо витрачаються кошти, якщо дороги не ремонтуються, підвозу дітей до ДНЗ та шкіл не має.
 
Марина
Дата: Субота, 21.11.2015, 08:12 | Сообщение # 4


Группа: Гости

Это самый отстойный город,который я когда либо видела в своей жизни!!!!!!!А люди?!завистливые,ненавистные,не грамотные....А эти велосипеды? Это просто кошмар!
 
Гость
Дата: Понеділок, 23.11.2015, 19:44 | Сообщение # 5


Группа: Гости

Марина, ты глупая коза
 
Гость
Дата: Неділя, 17.01.2016, 18:16 | Сообщение # 6


Группа: Гости

Прожил много лет в гребенке и в школу ходил в 4.Уехал в другой город и 15 лет живу в нем,за гребенкой ни разу не вспоминал хоть та там и дача и квартира возле 47 магазина нищенский,депрессивный городок забытый Богом и людьми из развлечений пьянство и шатания по ул.калинина туда-сюда...Выход только один за сумку и чем быстрей тем лучше уезжать с болота или как его здесь называют город.
 
awtoroad
awtoroad awtoroad-awtoroad
Дата: Середа, 27.04.2016, 18:15 | Сообщение # 7


Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: Offline
класс!
 
ua2020
Олег Задорожный
Дата: Четвер, 19.05.2016, 15:47 | Сообщение # 8


Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Тоже всю жизнь жил в Гребенке. Какое там благоустройство ...
 
tank
Дата: Субота, 08.04.2017, 16:08 | Сообщение # 9


Группа: Гости

Все залежить від мера міста. Все місто в його руках. Як він захоче благоустроіть то щось буде. Як ні, то ні. Мер в місті хазяін. І можна любого заствити, чи як треба перегнути зробити те чи інше (біля двору гівна прибрати, хату "вмити" чи слідкувати за прилеглою територією). Звісно, що одна голова і дві руки з усім не впорається. Тому в його команді повинен бути кістяк від архітектора-дизайнера до дяді на побігушках. Ну і зась горілочку, бо там де вона діла не буде.
 
Гость
Дата: Вівторок, 30.05.2017, 13:36 | Сообщение # 10


Группа: Гости

tank Я згіднийз вами, що мер господар міста. А ми ХТО? Ми теж мешканці міста -господарі в своєму помешканні, а разом і у місті. Ми цивілізованим прикладом
повинні починати з себе. Приємно, що у місті хоча й частково проводяться роботи
з ремонту доріг та чистки узбіч і прикро що ці узбіччя, знову будуть
засмічуватись руками „нових гіднихгормадян”. Комунгосп чистить, а „новігідні громадяни” – смітять. Комунгосп почистив узбіччя (між танком івул.Чернишевського, Гагаріна), а „ІНТЕРНЕТЧИКИ”(проводять кабель інтернету) закидали свіжим гіллям. Дивіться люди, сюди треба
мусор викидати („МОЛОДЦІ”). І потім пісня спочатку, давайти хлопці з ККП,
прибирайте. Знову тратимо кошти й час, щоб за „ПОВАЖНИМИ ІНТЕРНЕТЧИКАМИ” прибирати.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: