Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Не стріляйте у маминого сина!
gb
Дата: Субота, 12.07.2014, 01:29 | Сообщение # 1


Группа: Гости

Цей випадок трапився у нашому місті Гребінка, багато років тому. Він змінив долі та трагічно обірвав життя. Все могло бути інакше, якби не той випадок...

Раніше ватаги хлопчаків збиралися гуляти на своїх кутках, які об'єднували сусідні вулиці. Це зараз дітей не відтягнеш від комп'ютера, тому вони більше часу проводять вдома. А тоді гамірно та весело гуляли сусідські діти будь-якої пори року.

Були свої дворові команди з футболу, хокею, залюбки грали у козаків-розбійників та у "війну".

Це трапилося на околиці міста. Цей район у нас називають "енкео", що являється абревіатурою слів "народний комісаріат оборони". На цій території знаходилася система секретних об'єктів стратегічного призначення. У різні часи по-різному її називали: "поштовий ящик", "комбінат "Донецький".

Сторонні не могли сюди зайти, все охоронялося і підпорядковувалося Києву Нажаль, ні техніки, ні тих "об'єктів стратегічного призначення" не залишилося. Аяк би зараз це стало у нагоді! Ми б могли себе захистити, маючи такі об'єкти у маленьких містечках. Тим більше, що сполучення з центром було не лише автошляхами, а й залізницею, до комбінату вела окрема залізнична колія.

Більшість людей, які жили на "енкео", працювали на тому секретному об'єкті. Тому і їхні діти змалечку були "причетні до державної таємниці", та потрапити до батьків на роботу, ні під яким приводом, було не можливо.

Мама і тато Миколи працювали на залізниці, цілими днями були на роботі. Троє синів з дитинства були самостійними, самі могли дати собі раду. А коли вдома була мама, то завжди гостинно зустрічала синових друзів. У оселі пахло смачною їжею, духмяною випічкою.

Коля несміливо тягнув за руку свого товариша Ігоря до хати. А мама весело поглядала на замурзаних хлопчаків, відправляла їх мити руки, та всаджувала за стіл. Вони, апетитно наминаючи їжу, наввипередки розповідали, щоїхзагін переміг у війні.

Зростали діти, дорослішали ігри. Вже хлопці замість палиць бралися самотужки виготовляти собі "озброєння". Хто в дитинстві "не нюхав пороху"? Як боліла мамина душа через ті спроби синів виготовити власними руками пристрої, які б вибухали. Як вона мчала стрімголов, коли чулана вулиці якісь незрозумілі звуки! Як боялася за своїх дітей! Як мамине серце стискалося, коли щось вибухало на околиці. Ніби відчувало небезпеку ...

Якщо чула від сусідських хлопчаків розповіді про своїх шибеників, обов'язково сварила, жалілася чоловіку. Батько тяжко працював, мало часу мав на виховання хлопців. Карати синів було не в його правилах. Та й думав чоловік, що так і повинні зростати хлопці. Не в ляльки ж їм гратися.

А вони дійсно зростали мужніми та безстрашними. Могли постояти нелише за себе, а й за своїх друзів. Брати не боялися бійок, не відсиджувалися, коли хтось бив слабших. А Ігорю Микола одного разу врятував життя.

Добавлено (12.07.2014, 00:29)
---------------------------------------------
Друзі, ще малими, видерлися на величезну грушу. Восени, після дощу, стовбур був мокрим та слизьким. Та так манила до себе невеличка жовтобока грушка, яка одиноко гойдалася на кінці гілки. Ігор потягнувся за нею, і не встояв... Нога зісковзнула і хлопець почав падати.

Та, на щастя, вхопився руками за гілку. Груша була високою, летіти було далеко... Ігор чимдуж закричав: "Коля, допоможи!" Та Колю гукати не потрібно було. Малий тільки почув шурхіт, спиною вдчув неладне, і швидко перебирав руками та ногами по слизькій груші.

Коля ліз до товариша, бо бачив, що його руки ледь тримаються за гілку. Він з нижчої гілки підхопив Ігоря за ноги однією рукою, а іншою тримався за стовбур. Опираючись на товариша, Ігор таки сповз на велику гілку. А ось Микола не втримався, похитнувся і полетів стрімголов. Ігор ледь не зомлів, як побачив на землі розпластаного товариша.

На, щастя, з другом все обійшлося, але той порятунок Ігор запам'ятав назавжди. Були ще недозволені батьками ігри на залізниці, коли теж вчасно подана рука друга врятувала життя.

А ось випадок, коли під загрозою опинився сам Микола, закарбувався у пам'яті багатьом його товаришам. Тоді старшокласники збиралися біля Будинку культури, що знаходився на Червоноармійській. Іноді дивилися кіно, танцювали на дискотеці, а в будні дні - це просто було місце збору.

Одного дня хпопці чекапи Миколу . Він підїхав на мопеді з сусідом Шуриком, сидів позаду. Та коли водій почав вставати, Микола гунув на землю, наче п'яний... Друзі підбігли, почали піднімати - Микола був без свідомості.

Хтось побачив червону пляму на сорочці і закричав: 'Так він у крові!" Здійнялася метушня. Хтось побіг до батьків Миколи, хтось - додому, дзвонити на "швидку". Хлопці, хоч і полякалися, але діяли злагоджено. Ніхто не дозволяв собі думати про погане - друг повинен жити! Найважче було Сашку, бо він побіг до мами друга. Але не наважився сказати про кров, просто одним духом випалив: "Там вашому Колі стало погано!".

Але цього було досить, щоб жінка сповзла по стіні. Сашко ще дужче закричав: "Ой, треба скоріше вам до ДК бігти, бо ми "швидку" визвали". Мама, біла, як смерть, посунула до місцевого будинку культури. Та сина вже там не було. З Миколою у “швидкій" поїхав Ігор.

Добавлено (12.07.2014, 00:29)
---------------------------------------------
Цей випадок здійняв тоді галасу у Гребінці. Адже та кров у Миколи була від вогнепальної зброї. Це зараз, коли Україна у вогні, і гинуть люди на сході, вже не дивина - вогнепальні поранення. Та серце від того стискається у кожного, хто про це чує.

Вже й говорити не слід про рідних поранених, які ту біду ділять зі своїми дітьми, батьками, чоловіками. А тоді, в радянські часи, коли панував мир і спокій, тим більше у нашій Гребінці, почути звістку про поранення сина було неймовірним повідомленням. А вже як убивалася мама Колі... їй все не вірилося, що то трапилося з її сином . . . За що таке горе її хлопчику? Чому саме йому? Що він не так зробив? Хто хотів позбавити його життя? Навіщо?

На її питання незнайшлося відповіді у міліціонерів. Картина цього злочину не прояснилася. Мама знала те, про що всі говорили. Адже її син був у тяжкому стані і нічого розповісти не міг. Куля застрягла в тілі, пошкодила легеню, потрощила ребра.

Злочинець стріляв у спину хлопця. Це трапилося "ні з того, ні з сього", як говорять люди. Коля з сусідом їхали мопедом по вулиці. З лісосмуги вибігли двоє незнайомців, щось закричали вслід. Мабуть, хотіли, щоб мопед зупинився. Та водій чимдуж "газонув", відчуваючи щось неладне. Якісь незрозумілі звуки пролунали позаду. Коля сидів, тримаючись за куртку друга. Водій мчав з усієї сили додому. Лише коли доїхали до будинку культури, і Коля впав з мопеда. Шурику стало моторошно...

З того часу життя мами почало висіти на волосинці... Вона не спала, не їла, забула, що в неї є ще сини. Вона сиділа біля ліжка свого Колі і вдень, і вночі Коли невдоволена санітарка шурхала шваброю по підлозі, виходила в коридор, щоб не лаяли, що вона тут оселилася.

А потім навшпиньках прослизала у палату знову, ніби так її могли не помітити. В її тіло поверталося життя по дрібочці, коли син відкрив очі, потім порухав пальчиками. Мама спостерігала за незначним порухом його обличчя.
Який він вже великий як виріс! Вона пригадувала його дитячі роки, його рученята навколо маминої шиї, поцілунки. Яким він був ніжним у дитинстві, щирим добрим! Як ій потрібно було, щоб він жив! За будь-яких обставин! Будь-якою ціною: Всупереч всьому! ЛИШЕ Б ЖИВ! Вона зарадм цього хотіла б віддати своє життя!

В такому напівсні, напівіснуванні вона перебувала доти, поки лікарі не сказали, що син житиме Коля почав видужувати. Окрилена та знесилена жінка примчала додому. Адже там їі чекало троє чоловіків. Вона, не відпочиваючи, почала куховарити. А як же, сини і чолоек перебивалися ці дні "всухом’ятку".

Такого ніколи в її домі не було. Вона цілий день варила, смажила. Оселя знову наповнилася пахощами і життям. Хлопці прийшли ввечері голодні і зраділи, що мама вдома іли з великим апетитом, а вона сиділа край столу і любувалася своїми синами. Їй вже нічого не було потрібно... Вона була така щаслива!

Нашвидкоруч вона зібрала сину передачу в лікарню. Адже йому зараз потрібно добре харчуватися, щоб одужати Про те, що сама не поїла, вона, навіть, не згадала. З торбинкою поспішила до дверей.

Тільки вийшла на вулицю, а п'яненький сусід на велосипеді зупинився біля неї: "Ати куди?". "Колю годувати", -радісно відповіла жінка. "Так помер сьогодні твій Коля!", - голосно сказав чолов'яга і поїхав далі. Торбинка випала з рук... Будинки захиталися, стежка потяглася вгору... Вона, опираючись об огорожі, попленталася до сараїв.
Відчинила двері, світло знадвору шугонуло у темне приміщення. Руки навпомацки шукали щось на столі.
Ось! Знайшла! Цупка мотузка полетіла вгору. Зашморгом зачепилася за балку Знайшла стілець, видерлася на нього Вправно і швидко наділа мотузку на шию "Прости, синку!"... Стілець захитався розтерзано впав додолу...

... Той п'яненький сусід помилився, того дня в лікарні помер не Микола. Його відпустили лікарі, щоб навіки попрощався з мамою.

Наталія Стеценко газ. "Гребінчин край" (10 липня 2014 р.)

 
crowwwdua
Олег Корниенко
Дата: Неділя, 18.08.2019, 03:22 | Сообщение # 2


Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
Иногда удивляюсь какие страшные вещи все таки происходят в нашем мире!
 
Гість
Дата: Субота, 14.09.2019, 21:14 | Сообщение # 3


Группа: Гости

Сьогодні був присутнім на гребінківському ''летовищі'' автомото змагання. Молодь. Багато людей з дітлахами. Приїхала поліцейська машина і ведуча оголосила- щоб мене не посадили - усі розходтесь. Не знаю хто вона і в чому кримінал, але те що молодь ганяє не по місту і не наливається алкоголем у закладах дозвілля вважаю позитивом. ПОЛІЦІЯ,ЩО ЦЕ БУЛО? СССР?
 
Willsoix
Дата: Субота, 21.09.2019, 16:26 | Сообщение # 4


Группа: Гости

Cialis Generico E Originale https://osaka.es/foro/viewtopic.php?f=13&t=4504&p=65598#p65598Zithromax Of Pfizer https://www.martinlutherkingjrdayeveryday.com/martin-luther-king-we-shall-overcome-speech-hd-video/?unapproved=1552&moderation-hash=7e88e17a92cfe1429aaa5303303b3a1c#comment-1552Cialis De Laboratorios Lilly https://motorcycleshow.us/hello-world/?unapproved=110&moderation-hash=a80dc630a8995b1ca34bf6925e55dad0#comment-110Buy Research Tamoxifen Citrate https://hoodside.de/nash-outfit/#comment-252Cytotec Generique En Ligne http://twinkwebcam.me/grey-and-tan-living-room/?unapproved=63&moderation-hash=a246bec27644aed481c18ee9582a6e0d#comment-63Work Forum Priligy http://newsfornewyorkers.info/perserteppich-rund/?unapproved=58&moderation-hash=0549be3cf7a0df35d256362b96177256#comment-58Acheter Viagra Dhea https://www.saf-t-box.com/effective-and-responsive-medical-solutions/?unapproved=46&moderation-hash=fb60f74aa9734d672e0198c8698f2f4d#comment-46Viagra Cialis Levitra Kombinieren http://brownartink.com/browngirlsmuseumblog/reviews-recaps/unraveling-identity-gwu-textile-museum-exhibit-review/?unapproved=20490&moderation-hash=dd5661949c3fda0f3644296325ca2857#comment-20490Amoxicillin For Dental Abscess http://www.stowawayrack.com/2019/08/02/hello-world/?unapproved=2&moderation-hash=fcb67427fbc6d9195f971479756836ff#comment-2comprar cialis mallorca https://1xforum.com/showthread.php?320646-Generic-Cialis-20mg-Lespredly&p=674460#post674460Pastilla Cialis Precio https://tinker.com.au/part/narva-anl-fuse-80-amp-single-pack-53908/?unapproved=3099&moderation-hash=e11eaf1163614123ebf9175c31361ab8#comment-3099Was Ist Viagra Wikipedia https://www.thechrissingleton.com/product/love-neighbor-shirt/?unapproved=418&moderation-hash=cef86fb06d68795dfe9d50a936d37997#comment-418vente cialis france http://pocketdvm.com/2019/04/02/how-much-can-i-afford-to-spend-on-a-house/?unapproved=120&moderation-hash=fa905c9219f10f3a56148c7d9682913a#comment-120cialis versus levitra https://ucj.ac.lk/nvq-levels-in-sri-lanka/?unapproved=391&moderation-hash=b876f2740be691010a4fd1747b7780e7#comment-391Achat De Clomid En Ligne https://marinettedognanny.com/2019/03/06/why-hire-a-professional-pet-sitter/?unapproved=30&moderation-hash=09a97787c1cc2000b821fec269fd86aa#comment-30Cialis Original Bestellen https://forum.untamed-guild.de/viewtopic.php?f=19&t=217Cialis En Diabeticos https://www.thehoundproject.com/essential-vitamins-for-dogs/?unapproved=1367&moderation-hash=6abbe4e55eea399e59ec7622b2525685#comment-1367Order Valtrex Online http://www.kodesyair.us/forum-syair-hongkong/?unapproved=2506&moderation-hash=728165ecb26d576c4cde638b80ae127c#comment-2506Achat Baclofen 25mg https://zionssecurity.com/faq-security/the-top-15-questions-about-adt-home-security-systems/?unapproved=27198&moderation-hash=645f8763e4f18482df48446f1037807a#comment-27198prix levitra en suisse http://checkmedaily.com/business-marketing/vinyl-graphics-installation/?unapproved=622303&moderation-hash=6f3eb99e5898065ea0917b7ec99d05ad#comment-622303Viagra A Buen Precio https://misssueliving.com/12-reasons-why-turning-36-is-reason-to-celebrate/?unapproved=242&moderation-hash=a94986d0bfff0e434a206b1091e317e3#comment-242Baclofene Methadone http://yogaeducationinrishikesh.com/best-books-for-yoga-learner/?unapproved=8&moderation-hash=295020dad582114463f22081631fadfb#comment-8Nolvadex Dose https://rejomart.pro/bni-call-call-center-bni-24-jam/?unapproved=101&moderation-hash=933d6096397754db419c04987453602c#comment-101Viagra 50 Precio https://cosplaygazette.com/anime-innuendos-cosplay-gone-wrong/?unapproved=6768&moderation-hash=ae6c70d0bf89b048e67f0f4f63f60ac8#comment-6768What Is Keflex For http://fabrikabizon.ru/forum/messages/forum1/topic73/message26733/?result=reply#message26733cialis generic no prescription https://www.1spirit.com.ng/hosanna-in-the-highest/?unapproved=7034&moderation-hash=42e631846e0e63222248a8b465041524#comment-7034Cash On Delivery Doxycycline 10mg http://ygopro.club/index.php?/topic/6560-top-10-action-anime-to-watch/page-4#entry80612prix cialis generique france http://ctnavi.site/air-conditioner-sleeve/air-conditioner-sleeve-through-the-wall-air-conditioner-sleeve-frost-king-air-conditioner-wall-sleeve-grill/?unapproved=17&moderation-hash=b254ebc8204f6b90d6d10dc194826953#comment-17Ou Puis Je Acheter Du Kamagra http://luxurycarmagazine.com/en/review-2015-bmw-m235i-xdrive/?unapproved=11460&moderation-hash=a8c239ed6f79930e5a2e0b779fcee6ab#comment-11460Vivanza 20mg https://osaka.es/foro/viewtopic.php?f=13&t=4504&p=65585#p65585Purchasing Generic Stendra Discount On Line Arkansas https://385grados.com.mx/2019/03/hallan-cuerpo-desmembrado-embolsado-de-masculino-en-contla-tlaxcala/#comment-6987Viagra Generika Information https://shiftshapersonline.com/ep-255-tafthartley-plans-may-leading-edge-change-jacques-loveall/?unapproved=25122&moderation-hash=822f32227b459ad4633d9b4e58700c6c#comment-25122Cheap Mexican Pharmacy Neurontin https://dev.denom.be/2018/12/15/tutorial-add-a-new-place-discover-cee-bc-org/?unapproved=12&moderation-hash=a99daa2b8a25ac164d7e3def976f529d#comment-12Propecia Como Hacer http://elegantentrepreneur.co/2017/05/female-founder-friday-denise-hayman-loa/?unapproved=254643&moderation-hash=f24f36d78bd5251395819f77ab4fb3ae#comment-254643Cialis 20mg Unterschied http://www.reparacentro.com/foro/viewtopic.php?f=4&t=12&p=236#p236Keflex Seismic Pipe Loop http://urbanhomesteadingstore.com/bed-bath-beyond-flannel-sheets/bed-bath-beyond-flannel-sheets-bed-bath-and-beyond-twin-sheets-twin-bed-sets-hint-of-mint-pin-tuck-bedding-bed-bath-and-beyond-twin-sheets-bed-bath-beyond-flannel-sheet-sets/?unapproved=3&moderation-hash=b094b65f1fced85b38926c62460fc7fd#comment-3cialis sans ordonnance france https://3ss.tv/2017/07/14/insights-3ss-building-set-top-box-rdk-vs-aosp-vs-android-tv/?unapproved=1&moderation-hash=54b8c3b1c1ffa6910dad510ef52b710b#comment-1Levitra Online Cheap https://showbiz-buzz-bulletin.com/cardi-b-welcomes-baby-girl-check-out-her-unique-name/?unapproved=5&moderation-hash=3b80c7abdc89b82303c7d9c1f1bbce77#comment-5Amoxicillin Ear Drops https://tokyojlsusa.com/2019/06/07/hello-world/?unapproved=87&moderation-hash=f20559155cb26c452b35cbefc6b19ca1#comment-87Comprar Cialis En Andorra http://technespace.online/index.php/2019/05/29/como-obter-um-emprestimo-pessoal-com-credito-justo/?unapproved=92&moderation-hash=5ad5722fb8a672b52b192933a355e2f8#comment-92Viagra Free https://www.theamericanconservative.com/articles/why-we-want-immigrants-who-add-value/comment-page-2/?unapproved=9775065&moderation-hash=c82aa848e328ccb50dedad3e02d4a537#comment-9775065Viagra Pulmonary Oedema https://it-beenect.com/alpha-omega-guida-easter-egg/?unapproved=21&moderation-hash=d17b9ca6f6c5142a05586bde6cf56693#comment-21Propecia Fotosensible https://sircle.be/2015/02/05/expectations-workshop-fuzzy-agile-world/?unapproved=57&moderation-hash=821d6c9ac2c56c0e2c1c3daca28a8ca5#comment-57Asthmahaler Mist Buy http://frrut.com/5-3-0-install-owntracks-mosquitto-mqer-iot-mqtt-gps-tracker-tutorial/?unapproved=127686&moderation-hash=9e76b93f96db0456b3564f45865ac492#comment-127686Buy Combivent Without Prescription https://www.bicival.com/grupos-de-transmision-shimano-mountain-bike-ciclismo-de-carretera?unapproved=22807&moderation-hash=f9226437622de77f02d8d695495ed710#comment-22807Cheap Viagra In Australia https://naturebasedteaching.com/podcast-2-introduction-to-nature-nature-based-teaching-and-more-2/?unapproved=107&moderation-hash=b2825e767e51f7d9d10bcbad0f7fdbdf#comment-107Zithromax Without Prescription https://www.sultanbeylim.com/haberler/um73-sultanbeyli-yamanevler-metro-otobus-saatleri-ve-duraklari?unapproved=3207&moderation-hash=aba140a642f33d6fe38cf36e592b1b57#comment-3207Buy Cheap Kamagra Uk https://www.teamsiknutrition.com/2018/09/12/tecnicas-simples-que-te-permitem-planear-a-tua-nutricao-5-receitas-gratis/?unapproved=6742&moderation-hash=34ce94d7db833c4c98b62a348196637b#comment-6742cialis sleeping pills http://tinazvotraining.com/here-are-10-ways-i-deal-with-vague-feedback/?unapproved=1527&moderation-hash=4832fad686a394b2021f35a5a66f848e#comment-1527Viagra Generica Barcelona http://motorbikingpics.com/2019/07/06/hello-world/?unapproved=8&moderation-hash=7c65111c3c93909ec6a3ecbf200bdd16#comment-8Viagra Generic Brand https://www.gutterboyzsc.com/the-beauty-of-copper-gutters/?unapproved=1&moderation-hash=9ca94d626fd4ee59fcc36b62fbaf50f0#comment-1Indian Drugs On Line https://www.northeastwales.wales/offas-dyke-path-1-llangollen-to-llandegla-by-potty-adventures/?unapproved=47007&moderation-hash=a64bc9dddf78d79727471be1f37a6ae7#comment-47007Comment Acheter Cialis France https://www.danceroomtechnique.com/produs/curs-ballerina-body-back-and-butt/?unapproved=356&moderation-hash=bd13f0852652c0a63633c6a0696809f2#comment-356Plavix At Discount http://ygopro.club/index.php?/topic/8278-zombieworld-rivalary-of-warloards-instant-fusion/page-3#entry80827Kamagra Sildenafil 100mg https://amakaoforbuike.com/the-excellent-woman-proverbs-31/?unapproved=24&moderation-hash=5bc599151409d89774beb4b67c3859f5#comment-24

Додано (21.09.2019, 16:34)
---------------------------------------------
Progesterone 400mg Menopause No Rx Mastercard http://blog.mwrlife.com/2018/01/whats-story-behind-banners/?unapproved=263&moderation-hash=e5e205a14b4906f87a9b378422f28703#comment-263Levitra Efficacite https://theflyingdiscs.com/disc-golf-course-reviews/?unapproved=14&moderation-hash=a0be4087aa29722e9610bc6ce8cb7439#comment-14Elocon Medication Best Website Low Price https://135.paris/strategie-deux-freres-pnl?unapproved=56&moderation-hash=3e46b94367df03eb55a9bb84533b0c0eAlli Orlistat Deutsche http://totalfinance.ca/leading-fintech-provider-galileo-posts-88-percent-run-rate-increase-in-2018/?unapproved=34264&moderation-hash=a99f47d54700145e0fa6d4e09823d787#comment-34264Comprar Cialis Sin Receta http://www.thelovelyvows.com/common-wedding-snafus-how-to-sidestep-drama/?unapproved=7&moderation-hash=4e2036e8af829b2f1795fd419159f509#comment-7Se Puede Comprar Cialis Sin Receta https://richardsonandlunndmd.com/is-gingivitis-contagious/?unapproved=4077&moderation-hash=f9df515a27633e958c2c8d56e7969320#comment-4077Baclofen Achat En France https://www.bonflo.com/track/jai-trop-fait-brebyy-monster/?unapproved=513&moderation-hash=4c71f51627c3a8ec0d8864c44269ccca#comment-513Propecia Tabletas Venta https://www.kikaboni.in/kp/natural-paneer-200-grms-kikaboni-in-organic-store-in-hyderabad/?unapproved=6673&moderation-hash=caa54e11179cbc1c41cc8d2e6da8f23e#comment-6673Cialis J En Ai Pris https://mamdobrynapad.cz/obyvaci-pokoj-bez-obrazu-to-je-jako/?unapproved=217870&moderation-hash=3d7ba880c20e05de850e4138d01f7ab8#comment-217870Ciao Is 10 Mg Online https://discovercreateinspire.com/best-free-herbal-education-online-top-herbalists/?unapproved=758&moderation-hash=2bd540f934f63ec19e43c7b8a8bfa9ad#comment-758Purchase Medicine https://petessentialsgroup.com/pet-essentials/why-iguanas-dont-make-great-pets/?unapproved=2348&moderation-hash=e269293b726a038a5b845fd5d07b3e12#comment-2348Viagra Ohne Potenzstorung https://financeyourindependence.com/2019/04/do-i-need-life-insurance/?unapproved=44&moderation-hash=677d6c8933c1f8de8ca50e0426a9c295#comment-44Compra Tadalafil Propecia https://www.royalaire.net/post-title-goes-here/?unapproved=44&moderation-hash=71b517be687af25b922aef29206a8ea2#comment-44cialis 5 mg lilly https://cdcaccounting.com/uncategorized/apprentice-accountant/?unapproved=25&moderation-hash=833e6ab25bb600af5a5bcf80fba19f5d#comment-25Genericos Finasteride Comprar Propecia https://thefluent.ca/2018/02/07/wordpress-update-4-9-4-4-9-3-mistake/?unapproved=27&moderation-hash=c212e3fb49ebb0ec4ea10043c43659bb#comment-27Viagra Sildenafil 100 Preis http://www.terradelaigua.cat/2016/11/28/sistema-pinlock-los-cascos-moto-hjc/#comment-6221Viagra Packstation https://goldcoastsailmakers.com.au/?page_id=5&unapproved=5522&moderation-hash=dbb3fb0a7dff572b68c778994888ce2d#comment-5522Buy Cheap Antabuse Online https://www.beeplaza.com.au/2018/01/06/beekeeping-frame-electric-embedder/?unapproved=3040&moderation-hash=d35b78610bf1e5ae8b2fbe22f3dae468#comment-3040Propecia Treatment For Black Women https://www.fortewebsolutions.co.uk/2012/04/13/making-your-site-search-engine-friendly/?unapproved=462&moderation-hash=f770feae06f0e07a4e83af060a51f3ed#comment-462Bentyl Australia Delivered On Saturday Without Rx https://soporteprivado.com/vb/showthread.php?21846-Xenical-120-Mg-Price-Uk-Stevfeli&p=27971#post27971Does Alcohol Affect Zithromax https://satokonobe.com/20-benefits-of-of-moving-backup-and-disaster-recovery-to-the-cloud/?unapproved=24&moderation-hash=37aa0961d017c81e94a00ad6e4071f4f#comment-24free trial cialis http://www.pembaharuanpost.com/2017/02/20/ini-foto-siti-aisyah-dan-9-tersangka-pembunuhan-kim-jong-nam-saudara-tiri-pemimpin-korea-utara/?unapproved=16553&moderation-hash=883da41a0bddaa3cf05ac2f2e7fffc67#comment-16553Cialis In Der Apotheke Kaufen https://www.paparazzo.ba/ova-takmicarka-nikad-nije-kasno-ne-moze-da-zaboravi-sta-su-joj-rekli-u-zvezdama-granda/mala-mira/#comment-1189Can You Take Naproxen With Prednisone https://cosmetiknatural.com/pintalabios-naturales/?unapproved=6&moderation-hash=8e54de953770596dbb0b86a705b9f127#comment-6Coversyl https://airsoftdirect.uk.com/product/silverback-hit-50-bmg-pull-bolt-f-d-e/?unapproved=12096&moderation-hash=decca3adbe6afcdd0e9ae33fcea3048e#comment-12096Cialis Non Script For Around 50 Dollars https://soulartattoo.com/entrepreneur-shout-out/?unapproved=133&moderation-hash=deebd2f060e9a097899b4691fbb05d5a#comment-133Amoxicillin And Bruising http://www.ceattyrenoida.com/huge-collections-of-ceat-tyre-for-honda-in-noida/?unapproved=59&moderation-hash=5a2b678e370f73310868677d65c12508#comment-59Cephalexin Prgnancy https://www.hearthealthness.com/what-are-the-side-effects-of-digoxin/?unapproved=3&moderation-hash=db2d5d42b59fb940f4cae28d6ad28e49#comment-3Trazodone By Mail https://footprints-tours.com/trinity-college-oxford-dining-hall/?unapproved=361076&moderation-hash=84e18743b79f0bbd09da18f1e4f17842#comment-361076Brand Cialis Overnight Delivery https://normandya.mx/que-es-wordpress?unapproved=10&moderation-hash=44afc9f2674647c678215337536dc1a6#comment-10Propecia Tasacion https://www.wardkadel.com/2010/08/16/guest-post-4-must-have-wine-accessories/?unapproved=1363&moderation-hash=74ad35f2f5238e425f5e1cf4c1ce4432#comment-1363Penicillin Or Amoxicillin On Line Doctors https://elementalbeauty.info/insane-demand-for-8k-sneakers/?unapproved=369&moderation-hash=eaa28847dc1f03e2d072fdb3556da7e2#comment-369Cialis Fa Male Al Cuore https://vemaybayhaiduong.com/uncategorized/ha-noi-quy-nhon.html?unapproved=1387&moderation-hash=de778dfe7adb97f67b3511d72320c0ed#comment-1387Vente Viagra En Ligne https://www.abc-branson.com/blog/world-series-baseball-comes-to-branson/?unapproved=3384&moderation-hash=7f0f3cf20f3fdedd8736e95006e1191c#comment-3384Diflucan Online Order https://www.otomobilir.net/2019-audi-a6-teknik-ozellikleri-ve-fiyat-bilgisi/?unapproved=1583&moderation-hash=25da6d4ce7e6d5030eef86a725d8ac75#comment-1583Tadalafil 20mg (Cialis) https://higherbalance.com/3-meditation-secrets-discover-the-tones/?unapproved=33149&moderation-hash=155c9e7f66f2aca3c64a6aef6ccd8d83#comment-33149Cialis Viagra Meinung https://bacaanku.com/pentingnya-anjuran-jangan-minum-antibiotik-sembarangan?unapproved=861&moderation-hash=47295e773ec63bf63d76bd39a039a152#comment-861Cephalexin Alcohal http://thewalt-energy-consulting.com/2018/04/30/152/?unapproved=96&moderation-hash=9da4524c9067a801fa1a7c8d30ab53fb#comment-96Isotretinoin Order Now Free Consultation http://allinoneparts.com/product/jeep-wrangler-jk-bird-bezel/?unapproved=208&moderation-hash=131be0a6798dde1ebafc70bf8cff936c#comment-208simi viagra precio http://yescacannabis.com/clones-are-in-stock-16-strains/?unapproved=411&moderation-hash=1212156408f259d4c82145f07d5744ab#comment-411Low Price Viagra Pills For Sale https://www.gyanwing.com/how-to-earn-free-mobile-recharge-in-hindi/?unapproved=25&moderation-hash=651130213e03f25739571bcdc2446d2c#comment-25cialis genericos foro https://franchisecoach.net/franchise-model/?unapproved=51&moderation-hash=921db3a193f8f1b15b4c188c86dfe7e1#comment-51Tomar Viagra Medicamentos http://arivilm.co.in/2019/08/19/formulatext-function/?unapproved=8&moderation-hash=a50ed4d97886f2e7e802aec3a8dc05b2#comment-8Cialis Generico Preр с–р’в§o https://www.kafunta.de/2013/05/23/kafunta-river-lodge-earns-2013-tripadvisor-certificate-of-excellence/?unapproved=14105&moderation-hash=93626542a9f75cc3e53b8d24df373b6c#comment-14105Finasteride Avis https://lolinime.net/mahou-shoujo-site-subtitle-indonesia-ep-1-12-batch/?unapproved=100&moderation-hash=9ec6d7384531e0e3bc52ef486bb96256#comment-100Finasteride 5 Mg Propecia http://philadelphia.org.au/vino-la-referendum/?unapproved=197&moderation-hash=f6366a2444fd8911d9e1cc637f150ecd#comment-197Cephalexin And Dogs http://www.globalanalyticsacademy.com/google-tag-manager-advanced-applications-course/?unapproved=1202&moderation-hash=b02450662b4ca3c7556b3ae628e754d5#comment-1202Kamagra Oral Jelly Levitra https://officialbeingperuvian.com/11-frases-con-comida-que-solo-un-peruano-entenderia/?unapproved=190&moderation-hash=4480e47f09f219a5c1af6edb8580b7ec#comment-190Buy Topamax Online Without Doctor https://iphukien.net/nhung-cau-tha-thinh-hay-giup-ban-thoat-e-nam-2019/?unapproved=400&moderation-hash=490162977f0dc05cecf6140100f0af47#comment-400

 
musintlya
Дата: Середа, 27.05.2020, 07:27 | Сообщение # 5


Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
всякое бывает.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: