Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
11.08.2011
Жителі Лазірок хочуть приєднатися до Гребінківського району


Жителі Лазірок хочуть приєднатися до Гребінківського району

У Лазірках Оржицького району на сходці сільської територіальної громади селяни ініціювали приєднання до сусіднього Гребінківського району.

Відповідне звернення учасники зібрання направили до Президента України, Верховної Ради, Полтавської облдержадміністрації, Полтавської облради, Оржицької райдержадміністрації та райради.

До 60-х років Лазірки були районним центром, але після приєднання до Оржицького району село втратило свій статус.

Припинили своє існування в колишньому вигляді лікарня та пошта. Між селом і райцентром Оржиця - 45 км та, за словами селян, незадовільне транспортне забезпечення.

Від Лазірок до Гребінки - усього 12 км. До того ж село не має межі з селищем Павлівщина Гребінківського району. Землі ПСП «Лазірки» поряд з гребінківськими полями.

Учасники зверненя також стурбовані тим, що на сьогодні немає взаємодії місцевої влади з районною (існує конфлікт між сільським головою Василем Ільченком і головою Оржицької райдержадміністрації Григорієм Рибачовим).

Лазірки - найбільше село за кількістю мешканців на Оржиччині (мешкає понад 2 400 осіб)

Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1277
Теги: Лазірки, жител, селяни
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ