Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
26.09.2011
Мешканці Лазірок проведуть референдум щодо приєднання до Гребінківського району


Мешканці Лазірок проведуть референдум щодо приєднання до Гребінківського району

Мешканці Лазірківської сільської ради невдовзі проведуть референдум щодо від’єднання від Оржицького району і приєднання до Гребінківського.

23 вересня, із дотриманням усіх необхідних процедур, відбулася відкрита сесія Лазірківської сільської ради. На ній, серед інших, були присутні важливі гості — голови Оржицької РДА та райради Григорій Рибачов та Володимир Карлов, а також їхні колеги із Гребінківського району — Анатолій Вихор та Валерій Зінченко.

Крім того, були заступник начальника юридичного відділу облдержадміністрації Наталія Кочан, заступник начальника Держкомзему у Полтавській області Олександр Шило, депутати облради Степан Бульба та Володимир Микийчук.

Приміщення будинку культури в Лазірках не могло вмістити всіх бажаючих, адже рішення, яке обговорювали депутати сільради, стосується майбутнього кількох тисяч людей. На сесії було 12 депутатів із 16. Згідно із Законом України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми», межі та кордони у тому числі селищних рад встановлює Верховна Рада України, беручи до уваги при цьому народне волевиявлення. Власне, за його проведення і голосували у Лазірках.

Спочатку депутати хотіли проголосувати територіальне питання таємно, але один із них запропонував зробити це поіменно — край має знати своїх героїв. Результат — 11 голосів «за» і 1 — «утримався».

Референдум щодо від’єднання Лазірківської сільської ради від Оржицького району і приєднання до Гребінківського проведуть 20 листопада за кошти місцевого бюджету. У волевиявленні візьмуть участь близько 2 тисяч осіб на двох виборчих дільницях.

Анна ДОВГОШЕЙ, «Полтавщина»


Схожі матеріали:
👁 1450
Категорія: Полтавщина
Теги: Лазірки, Приєднання, Гребінка, референдум
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ