Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Здоров'я
13.03.2012
Як пробудити в собі жіночу чуттєвість


Як пробудити в собі жіночу чуттєвість

Вам здається, що вас ніхто не помічає? Весна проходить мимо, ви почуваєте себе чужими на цьому святі життю? Ми спробуємо зрозуміти, чому це відбувається, і що треба зробити, щоб світ навкруги заграв фарбами, обрушився лавиною компліментів, порадував несподіваними подарунками, а секс знову перетворився на задоволення.

Як завжди, усі відповіді усередині нас. Все залежить від рівня нашої енергії - якщо її немає, нам не до весни і не до задоволень в ліжку.

Втомлені, розчаровані, замучені численними справами, ми стаємо схожими на невидимок - нікому до нас немає справи! І вже не важливо наскільки яскравими будуть наші наряди: коли в очах немає вогню, ніхто не помітить яскравість кольорів.

Присвятіть собі два тижні, щоб повернути смак до життя і інтимної близькості, виконуючи дві прості вправи: одне уранці, інше увечері - на кожне знадобиться усього лише 15 хвилин.

30 хвилин вистачає, щоб ви перетворилися на богиню сексу. Не вірите? Розпочніть з даоської практики!

Уранішня вправа: "Розпалювання вогню пристрасті"

Ця даоська практика допомагає пробудити чуттєвість, посилити оргазмитичні відчуття і настроїти себе на стан постійного задоволення.
1. Ви встаєте, упираючись руками в коліна, спина випрямлена(стежте за тим, щоб не було прогину в попереку).

2. Починаєте дихання животом. На вдиху живіт надуваємо, на видиху - здуваємо. Роблячи вдих через ніс, ви уявляєте, як два потоки енергії входять у ваші ніздрі і стікають уздовж хребта в матку, і на видиху наповнюють її.

3. На вдиху "відпускаєте" живіт, на видиху втягуєте. Одночасно з втягуванням живота трохи стискаєте м'язи промежини.

4
.Повторююте пункти 2 і 3 до відчуття жару внизу живота.

5. Потім ви трансформуєте цю енергію, роблячи декілька швидких вдихів і видихів носом, роблячи акцент на видиху. Увага! 2-х хвилин цілком вистачає, більше не треба, інакше у вас може просто закрутитися голова.

6. На останньому видиху ви "розпускаєте" живіт. На затримці дихання робите 4 "замки": стискаєте м'язи проміжини, максимально втягуєте діафрагму, притискаєте підборіддя до грудей і зводите очі до центру лоба. Затримуйте дихання так довго, як можете.

7.
Коли ви відчуваєте, що хочете вдихнути, повільно розпрямляєте спину, робите вдих відкритим ротом, неначе виринаючи з води, і відчуваєте, як енергія спрямовується у вашу матку зверху вниз, і на видиху наповнює її.
Grebenka.com


Схожі матеріали:
   Категорія: Здоров'я | Переглядів: 1067
Теги: Вдох, секс, видих, жіноча чуттєвість, Задоволення
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ