Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
08.05.2012
У Гребінці просто так роздають продуктові набори знедоленим пенсіонерам Полтавщини


У Гребінці просто так роздають продуктові набори знедоленим пенсіонерам Полтавщини

Сьогодні у Гребінці з’явилися офіси громадського об’єднання, де працюють «хороші люди» — так гребінчани називають тих, хто безкоштовно роздає їм продуктові набори.

Лідер громадського об'єднання «Моя Полтавщина» Людмила Овчаренко проводить ініціативу на підтримку соціально незахищених верств населення Гребінківського району.

Сьогодні зранку працює виїздна громадська приймальня «Моєї Полтавщини» для отримання продуктового набору.

Всі пенсіонери, в яких мала пенсія, отримали іменні запрошення від Людмили Овчаренко. Пенсіонерам сказали взяти паспорти і прийти до спеціального намету, який розбили біля місцевого будинку культури. У багатьох із них можна побачити пакети з логотипом громадського об’єднання «Моя Полтавщина».

Зміст запрошення:
"Шановні земляки!
Ви тримаєте в руках запрошення на участь у соціальній ініціативі від Громадського об'єднання «Моя Полтавщина». Для більшості із Вас це нова організація. Хоча багато хто міг чути про її діяльність від знайомих з інших районів Полтавщини. Розпочати свою діяльність саме у Вашому районі ми вирішили тому, що отримали багато звернень від Ваших земляків з проханням допомагати людям їхнього району.

Діяльність «Моєї Полтавщини» - це унікальна можливість охопити увагою найбільш незахищені сьогодні верстви населення: дітей та пенсіонерів.

За останній рік «Моя Полтавщина» вже багато чого зробила. Школярів заохочуємо до навчання участю в конкурсі «Мій клас -найкращий!». Найбільш старанні та дружні колективи «Моя Полтавщина» нагороджує чудовою поїздкою комфортабельними автобусами по мальовничих куточках нашої області^ Таким чином, на екскурсіях від нашого Громадського об'єднання побувало вже більше десяти тисяч учнів із різних сіл та міст нашої Полтавщини.

Не оминаємо ми турботою і пенсіонерів. У цей нелегкий час ми намагаємося їх хоч якось підтримати. «Моя Полтавщина» приділяє увагу пенсіонерам тому, що про цих людей, які усе своє свідоме життя працювали, не покладаючи рук, часто незаслуже-но забувають. Пенсіонерів області ми підтримуємо продуктовими наборами. Адже знаємо, що багато літніх людей потребують такої допомоги.

У нашому об'єднанні є представники різних професій, віку, рівня достатку. Але нас об'єднує щире бажання працювати під гаслом: «Жити добрими справами!».

З повагою, Людмила Овчаренко
Лідер Громадського об'єднання «Моя Полтавщина»."Grebenka.com


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1578
Теги: продуктовий набір, моя Полтавщина, Гребінка, пенсіонер
Всього коментарів: 1

0
1 KING   (10.05.2012)
Скоро, скоро вибори! Ідіть, ідіть, пенсіонери, отримуйте предоплату за ваші голоси

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ