Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Здоров'я
10.02.2022
Цього тижня Полтавщина отримає препарат «Молнупіравір», який призначениий для лікування COVID-19

Полтавщина має найкращі показники охоплення щепленням проти COVID-19

У 33 громадах області вже вакцинувалися більше ніж 50% населення

Полтавщина має найкращі показники охоплення щепленням проти COVID-19 Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відзначив Полтавщину як найкращу область за показниками охоплення вакцинацією проти COVID-19.

«Полтавщина має найкращі показники охоплення щепленням проти COVID-19 в цілому і серед дорослого населення, а саме серед груп ризику 60+. На мою точку зору, це дозволяє Полтавській області проходити як осінню хвилю, так і зимово-весняну без потрапляння не те що до «червоного», а навіть до «помаранчевого» рівня карантину», – наголосив Віктор Ляшко під час робочого візиту до Полтавщини.

Т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін зауважив, що у 33 громадах області вже вакцинувалися більше ніж 50% населення.
 
«Вакцинація на Полтавщині максимально проста й доступна. Окрім центрів масової вакцинації та пунктів щеплення, у віддалені села кожної громади за графіком їздять мобільні бригади. Щотижня вони роблять по 250 виїздів і вакцинують у середньому по 1700 людей. Це переважно люди віком 60+. Понад 30 тисяч жителів регіону вже отримали бустерну дозу», – додав Дмитро Лунін.

Міністр охорони здоров’я повідомив, що цього тижня Полтавська область отримає препарат «Молнупіравір», який призначениий для лікування COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 28 нових випадків захворювання на коронавірус виявили за добу в Гребінківській громаді

«Молнупіравір» – препарат, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду. Так він запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби. «Молнупіравір» у формі пігулок – новий для України підхід у боротьбі з COVID-19. Ліки не потребують особливих умов зберігання та їх зручно приймати. Сімейні лікарі першочергово призначатимуть «Молнупіравір» пацієнтам із груп ризику, щоб убезпечити хворих від переходу з легкого ступеня тяжкості захворювання до середнього та важкого.

Схожі матеріали:
👁 1065
Категорія: Здоров'я
Теги: Полтавщина, коронавірус, вакцинація
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ