Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
03.07.2016
Десять тисяч кілометрів на мотоциклі: гребінчанин стартує в грандіозне турне

Вперше полтавчанин об'їде Євросоюз і Росію на мотоциклі і досягне найпівнічнішої точки Європи

Десять тисяч кілометрів на мотоциклі: гребінчанин стартує в грандіозне турнеВперше полтавчанин об'їде Євросоюз і Росію на мотоциклі і досягне найпівнічнішої точки Європи. Старт буде дано 3 липня 2016 року.

Президент Мотоклубу LINCOLN MC  Віктор Памір, перший мотоцикліст з Полтавської області, який з метою популяризації  мототуризму, здійснить турне на мотоциклі територією Євросоюзу та Росії.

Шлях протяжністю більше десяти тисяч кілометрів гребінківець подолає на мотоциклі. Найвіддаленішою точкою маршруту буде Нордкапп (Норвегія) - найпівнічніша точка Європи.

Як зазначив Президент Мотоклубу LINCOLN MC  Віктор Памір , "зараз кожен має можливість поїхати в Європу туристом, туристичні агенції справно працюють, забезпечуючи комфорт для своїх клієнтів. Та проїхати весь шлях на мотоциклі - це і романтика , і  відповідальність, певною мірою, і випробування, адже є лише ти і мотоцикл. Будемо підтримувати один одного і , сподіваюся, будемо надійною командою: я і мій BMW."

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці відбулась військово-патріотична виставка

Мотоклуб LINCOLN MC  відомий своїми масовими заходами, активною суспільною діяльністю, популяризацією здорового способу життя та мототуризму.

 Grebenka.com


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1652
Теги: Турне, мотоклуб, Європа, ПАМІР, Лінкольн, Мотоцикл
Всього коментарів: 11

0
11 Поважний громадянин   (04.07.2016)
Александр , люстрація доцільна, якщо за бюджетні кошти у Францію на футбол літать чартером. За власний кошт можна хоч і на Марс


0
10 Даша   (04.07.2016)
Народ, не сваріться! Сайт щодня розміщує інформацію про когось із нашого міста : хто чим цікавий, хто що вміє, хто чого досяг. Особистісні непрязні стосунки всі можуть вирішувати через лс зі своєю антипатією ( ми всі є в соц.мережах)


0
9 Мастер   (04.07.2016)
Доброжелатель, цирк - это троллить в интернете и при этом оставаться безымянным солдатом говновоен. Попроще в выражениях, полегче в суждениях и не забывай об уважении ко всем людям. Мероприятий у них - очень много и все в доступе, можно ознакомиться. Где Президент будет и зачем - это касается Президента и его соклубников, никоим образом не тебя. Имеешь желание поговорить о том, что тебе болит - Президент Памир уделит тебе пару минут по приезду из пробега. Договориться можешь через ЛС в вк.


0
8 Мастер   (04.07.2016)
Александр, Шурик, чё ты буром прёшь, малой? Не для тугодоходящих задавать подобные вопросы. На клубников завали хлеборезку - не дорос ишшо. Люди признаны всеми клубами, чётко делают свои дела, никого не прессуют и в грязи копаться не будут. Кто, где , когда и чего - это закрытая тема для таких, как ты. Клубная деятельность и клубная информация - для внутреннего пользования. Все , что можно знать общественности - открыто. Всё остальное - для своих.


0
7 ELPy   (03.07.2016)
Віктору від щирого серця бажаю незабутніх вражень, рівних доріг та попутного вітру! І щоб кінь вірний не підвів та був у дорозі надійним союзником smile

щодо Небес - Віктор без єдиного зайвого слова дає викусити всім, хто звинувачував його минулого року у нібито присвоєнні фестивалю. До кого не дійшло тоді - може, дойде тепер одна проста істина: ні "Лінкольну", ні Паміру особисто дітище Катруша і Вельбоя в дідька не потрібне. Його попросили - він допоміг і зробив свою справу. Він надто здібний і надто вміє робити своїми руками своє, щоб прибирати до цих рук те, що не його і не ним створене.


0
6 Александр   (03.07.2016)
А можно подробно о "президенте"... Откуда он вообще взялся??? Где работает, кем, о его "благотворительности" слышали.. Откуда "бабки"... Интересно... Люстрация, как модно сейчас говорить!!!


0
5 Марина   (03.07.2016)
Доброжелатель, если бы мне пришлось выбирать между поездкой по миру и местечковым мероприятием, я бы выбрала первое. Если есть люди, которые уже одолели такой маршрут, дайте информацию - очень интересно. Лично я была в Турции и Египте ( всё онинклюзив ). Поэтому восхищаюсь смельчаками, которые не ищут лёгких путей в путешествиях


0
4 Марина   (03.07.2016)
Увидеть мир  - это прекрасно: человек становится свободнее


0
3 невод   (03.07.2016)
Доброжелатель, пишуть шо в Європі буде


0
2 Сергій   (03.07.2016)
Ні жезла ні гвоздя! Удачі в поїздці


0
1 Доброжелатель   (03.07.2016)
Цирк... знаю человека, какой совершил подобное путешествие лет 5 назад, но никто об этом не трубил..
Громкие мероприятия? К примеру? И где же в этом году будет этот ПАМИР во время Небес?

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ