31.01.2013 Гребінка й Оржиця возз’єдналися автобусом
| ||
Гребінка й Оржиця возз’єдналися автобусом![]() Протягом останнього року регулярного транспортного сполучення між райцентрами не було. Із Оржиці на Гребінку автобус виїжджає щосереди, щоп’ятниці та щонеділі о 4.50 та 13.00. Із Гребінки на Оржицю – щосереди та щоп’ятниці о 8.20 та щонеділі о 10.00 та 17.00. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині вантажний "Мерседес" протаранив пасажирський автобус: є постраждалі Відстань у 52 км між райцентрами автобус долає за півтори-дві години. Події та коментарі
Схожі матеріали: | ||
|
Всього коментарів: 0 | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|