Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

27.12.2013

Громадська рада поліпшує діалог між владою і громадськістю Гребінківщини

Громадська рада поліпшує діалог між владою і громадськістю Гребінківщини

Діалог громадськості з владою

В рамках реалізації у Гребінківському районі доручень Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики 19 грудня 2013 року, відбулося чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації..

Представників громадських організацій Гребінківщини цікавили різноманітні питання: робота Спостережної комісії, стан роботи з профілактики вживання алкогольних напоїв неповнолітніми і взагалі культура відпочинку гребінківців, стан транспортного забезпечення жителів Гребінківщини.

На засіданні були присутні і виступили голова Гребінківської райдержадміністрації, голова районної ради, перший заступник голови РДА. Це була дійсно зацікавлена розмова з важливих, хвилюючих громадськість питань. Особливо серйозні зауваження до культури відпочинку наших громадян, коли спиртне ллється рікою, коли поруч з п’яними дорослими знаходяться діти, які вчаться поводитися так само.

Цю традицію потрібно змінювати. І в цьому велику роль можуть зіграти профілактика і виховання. На жаль, ще є й ті, хто продає алкоголь неповнолітнім. Отож рейди по виявленню таких осіб будуть продовжуватися.

Активізувати свої зусилля в цьому напрямку мають і працівники міліції. Отже це проблема спільна. І громадськість через роботу своїх організацій має долучатись до неї, а не спостерігати та вказувати на недоліки за принципом: моя хата скраю. Ми самі батьки, ми виховуємо своїх дітей. Від нас залежить, якими вони будуть людьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура Гребінківського району на захисті прав інтелектуальної власності

Важливим для жителів наших сіл є і питання автобусного забезпечення. Як повідомив голова РДА, рейсові перевезення в середу та неділю здійснює перевізник з Лубен. 2/3 пасажирів їдуть безкоштовно. У цьому році відшкодовано за пільгове перевезення більше 400 тис. грн.

Для перевізника невигідно робити рейс ще й у п’ятницю. Запропонували платний автобус. Але люди не прийшли на цей рейс. Якщо є бажаючі перевізники, за підтримки районної влади всі формальності будуть швидко узгоджені. Але поки що бажаючих немає.

Автостанцію закривати не будуть. Працівників скорочувати теж не будуть. Сільські ради підтримають своїми програмами діяльність автостанції. Наступне засідання Громадської ради відбудеться у січні 2014 року.

Схожі матеріали:
👁 1337
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Гребінківщина, громадськість, РДА, Громадська рада




Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ