Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
14.11.2015
Корови з Гребінківщини дають молоко для дитячого харчування

Зараз на фермі утримується 252 дійні корови, які за день, в середньому, дають 5 000 кг молока

Корови з Гребінківщини дають молоко для дитячого харчуванняУ нашій країні тваринництво традиційно спеціалізується на виробництві м'яса, м'ясопродуктів, молока та яєць.

У СФГ "Каміла" роками працюють над розвитком скотарства та свинарства, відроджують конярство.

Не припиняються роботи по облаштуванню сараїв та території ферми. Ферма повністю огороджена та охороняється. Фермерське господарство займається розведенням різних порід великої рогатої худоби, щороку збільшується поголів'я. В усьому простежується професійний науково-раціоналізаторський підхід.

Телята до двох місяців утримуються в окремих клітках, двомісячні переводяться у бокси по 10-12 голів. Для молодняка відведено в сараї 15 боксів, а найменші телятка, їх зараз 58 голів, перебувають на кліточковому утриманні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реабілітаційний центр планують створити на базі Гребінківської залізничної лікарні

Завідуюча фермою - Антоніна Іванівна Сидоренко з 18 років почала працювати у господарстві біля маленьких теляток. Вони, наче діти, тяглися до дівчини, слухалися її. Тоня ще тоді зрозуміла, що обрала вірний шлях, ця робота їй подуші. Пізніше Антоніна Іванівна 12 років пропрацювала дояркою, потім - свинаркою, а цього року стала завфермою.

Жінка, як ніхто інший, знає, як розвивалося тваринництво на селі. Як тяжко працювалося дівчатам на фермі, доводилося тягати важкі бідони, відра корівок доїли вручну.

Зараз - інша справа, все механізовано, встановлені молокопроводи, відремонтовані та утеплені сараї. Навіть, територія ферми    упорядкована, заасфальтована, прокладені доріжки між сараями.

Восени, коли скрізь за ногами тягнеться багнюка, на фермі сухо та чисто.

Зараз на фермі утримується 252 дійні корови, які за день, в середньому, дають 5 000 кг молока. (Корів доять 3 рази на добу, у 5.30, у 13.00 та в 19.00. У СФГ "Каміла" працює 11 доярок (10 - основних, 1 - підмінна), кожна обслуговує по 25 корів. Особливо слідкують на фермі за якістю молока. Одразу після доїння молоко через молокопровід потрапляє в охолоджувальні установки. Продукцію щодня забирають молоковози Яготинського молокозаводу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвиток тваринництва в Гребінківському районі

Молоко СФГ "Каміла" вищої категорії якості використовується для приготування продуктів дитячого харчування...

Напередодні Дня працівників сільського господарства вітаємо всіх людей села, працівників СФГ "Каміла", дякуємо вам за самовіддану й невтомну працю та бажаємо міцного здоров'я, миру й злагоди в родинах!
 
Гребінчин край


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1277
Теги: дитяче харчування, молоко. Каміла, ферма, корова, Рудка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ