|
22.05.2025 На Полтавщині 23-річна жінка скоїли наругу над могилою загиблого захисника України
| ||
У селі Вовчик Лубенської громади 23-річну місцеву мешканку поліцейські підозрюють у викраденні траурної композиції з могили військовослужбовця, який загинув, захищаючи Україну. За скоєне їй загрожує до семи років позбавлення волі.До Лубенського райвідділу поліції наприкінці квітня 2025 року звернулася місцева мешканка. Заявниця повідомила, що на кладовищі в селі Вовчик Лубенської громади з могили її загиблого чоловіка невідомі викрали траурну композицію зі штучних квітів. Начальник Лубенського райвідділу поліції Артем Солтан зазначив: «У ході проведення першочергових слідчих дій дільничний офіцер поліції встановив особу правопорушниці, яка, ймовірно, причетна до вчинення даного злочину. Нею виявилася місцева жителька 2002 року народження. Наразі жінці повідомлено про підозру».
За вказаним фактом слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Лубенської окружної прокуратури відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 297 (Незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі померлого, вчиненого з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років. Схожі матеріали: | ||
| ||
| Всього коментарів: 0 | |
Юні футболістки Гребінківської громади здобули п... |
Удар по енергетиці Полтавської громади |
Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че... |
У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ... |
У Гребінківській школі мистецтв провели благодій... |
Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»... |
На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень поже... |
На Полтавщині зросла кількість жертв після нічно... |
На Полтавщині продовжують відновлювати дороги: р... |
На Полтавщині тимчасово змінили рух приміських п... |
На Полтавщині підготували 40 центрів для проведе... |
Біль, який не минає: Гребінка вшанувала 40-ті ро... |
У Гребінці засяяли нові зірки: підсумки «Зорепад... |
Електрички з Гребінки скасовують: що зміниться д... |
На Полтавщині розглядатимуть справу стосовно обв... |
ДТП на трасі Київ—Харків—Довжанський: рух усклад... |
У Полтавській області викрили схему отримання гр... |
У Семенівці розслідують викрадення мотоцикла: за... |
У водоймі в Лазірках знайдено тіло чоловіка; роз... |
Полтавщина увійшла до п’ятірки лідерів цифрової ... |
|
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|
|

У селі Вовчик Лубенської громади 23-річну місцеву мешканку поліцейські підозрюють у викраденні траурної композиції з могили військовослужбовця, який загинув, захищаючи Україну. За скоєне їй загрожує до семи років позбавлення волі.


















