15.02.2024 На Полтавщині під кригу провалилися двоє чоловіків, один із них загинув
| ||
![]() Попередньо відомо, що двоє місцевих мешканців 1988 та 1989 років народження вийшли на водойму і під ними провалився лід. Очевидці викликали поліцію. На місце події першими прибули інспектори групи реагування відділу №1 (м. Глобине) Кременчуцького районного управління поліції Євгеній Петля та Андрій Борох. Під час рятувальної операції на допомогу поліцейським прибули й працівники ДСНС. Один з інспекторів поліції кинувся у воду та за допомогою напарника і місцевих мешканців дістав з водойми одного із чоловіків 1988 року народження. Його каретою швидкої допомоги доставлено до лікарні. Іншого чоловіка дістали з водойми без ознак життя. Померлим виявився місцевий чоловік 1989 року народження. Обставини події з’ясовує слідчо-оперативна група поліції. Слідчим поліції, під процесуальним керівництвом Глобинської окружної прокуратури, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії. ![]() Шановні мешканці Полтавщини! У зв'язку із потеплінням, на водоймах області перебувати на кризі вкрай небезпечно. Щоб запобігти нещасним випадкам на льоду, рекомендуємо:
Схожі матеріали: | ||
|
Всього коментарів: 0 | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|