Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

23.09.2022

На Полтавщині в акваторії заказника вилучили понад кілометр браконьєрських сіток

Біоресурси, які потрапили в пастки, випущено в природне середовище

На Полтавщині в акваторії заказника вилучили понад кілометр браконьєрських сітокРейдова група у складі працівників сектору поліцейської діяльності на воді (м. Кременчук) ГУНП Полтавщини та працівників Державної екологічної інспекції Центрального Округу виявила та вилучила із водойми області раколовки, ятіра та понад 1120 метрів браконьєрських сіток.

Біоресурси, які потрапили в пастки, випущено в природне середовище. Складені відповідні матеріали  щодо подальшого знищення незаконних знарядь лову.

Працівники сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького районного управління поліції Полтавщини, спільно з працівниками Державної екологічної інспекції Центрального Округу, 23-го вересня  в акваторії Сулинського заказника провели профілактичний рейд із запобігання браконьєрству на воді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині поліція викрила Інтернет-шахрая, який продавав неіснуючі товари

Під час рейду правоохоронці виявили та вилучили 4 раколовки, 4 ятіра та 16 браконьєрських сіток, загальною довжиною понад 1120 метрів. Рибу, яка потрапила у браконьєрські снасті, рейдова група випустила у воду. За фактом виявленого незаконного знаряддя лову риби працівники Державної екологічної інспекції склали відповідні акти вилучення безгосподарського майна з подальшою його утилізацією.

Спільні превентивні рейди на водоймах Полтавщини тривають.


На Полтавщині вилучили понад кілометр браконьєрських сітокСхожі матеріали:
👁 345
Категорія: Події
Теги: рейдова група, знаряддя лову, Полтавщина, браконьєрські снасті, браконьєрські сітки
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ