Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
26.01.2022
На Полтавщині заборгованість із заробітної плати за місяць зменшилася майже на 3 млн грн

Заборгованість із виплати заробітної плати в Полтавській області станом на 1 січня 2022 року становить 70,4 млн грн,

Торік повністю погашені зарплатні борги на 35 підприємствах-боржниках на загальну суму 13 млн грн.

На Полтавщині заборгованість із заробітної плати за місяць зменшилася майже на 3 млн грнЗаборгованість із виплати заробітної плати в Полтавській області станом на 1 січня 2022 року становить 70,4 млн грн, що майже на 3 млн менше порівняно з 1 грудня минулого року  та на 33,4 млн менше порівняно з початком 2021 року.

Торік повністю погашені зарплатні борги на 35 підприємствах-боржниках на загальну суму 13 млн грн.

Про це повідомила начальник відділу соціально-трудових відносин Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА  Яніна Засенко на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат 26 січня.
 
«Департамент проводить мотіноринг погашення зарплатних боргів на  підприємствах, установах та організаціях області. Його оперативні дані направляємо РДА, органам місцевого самоврядування, галузевим департаментам та контролюючим органам для вжиття відповідних заходів», – розповіла Яніна Засенко.   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ринок праці Полтавщини: попит і пропозиція

Найбільшими боржниками із виплат заробітної плати в області залишаються ПрАТ «АвтоКрАЗ», ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Полтавамолпрод», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Овруцький молочноконцервний комбінат», ТОВ «Полтавський ремонтний завод залізничної техніки».


засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості
 

За словами начальника Управління Держпраці Полтавської області Сергія Щербака,  в 2021 році державні інспектори провели 66 заходів державного контролю на 37 підприємствах-боржниках.
 
«У цьому році відбулися дві перевірки на підприємствах боржниках. За результатами видані два приписи», – розповів Сергій Щербак.

Т.в.о директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко наголосила, що всі підприємства-боржники мають розробити  графіки погашення заборгованості та подати їх до Департаменту.

Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 826
Теги: Заборгованість, ПрАТ «АвтоКрАЗ», новини, Полтавщина, заробітна плата, ДП «Полтавський комбінат хлібопроду
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ