16.05.2016 Очільник поліції Полтавщини Олег Бех з робочим візитом побував у Гребінківському відділі поліції
| ||
![]() Під час зустрічі присутні обговорили підсумки роботи працівників Гребінківського відділу поліції, визначивши шляхи покращання криміногенної обстановки на території обслуговування. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник поліції Гребінківщини взяв участь у нараді в РДА У ході наради з особовим складом начальник Головного управління обласної поліції акцентував увагу на атестації поліцейських та наголосив здійснювати свою професійну діяльність у рамках чинного законодавства. За інформацією Гребінківського ВП ГУНП в Полтавській області Схожі матеріали: | ||
|
Всього коментарів: 0 | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|