Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
11.02.2015
ПАТ «Лубнигаз»: Невідповідність тарифів погіршує фінансовий стан газопостачальних підприємств

За результатами 2014 року ПАТ «Лубнигаз» протранспортувало 154,4 млн. куб. м природного газу

ПАТ «Лубнигаз»: Невідповідність тарифів погіршує фінансовий стан газопостачальних підприємствЗа результатами 2014 року ПАТ «Лубнигаз» протранспортувало 154,4 млн. куб. м природного газу, що на 9,4 млн. куб. м (5,7%) менше, ніж у 2013 році та на 21,3 млн. куб.м (12,1 %) менше, ніж передбачено тарифами на транспортування природного газу.

Саме це стало причиною недоотримання ПАТ «Лубнигаз» запланованої тарифної виручки у сумі майже 7,8 млн. грн., що негативно впливає на фінансовий стан компанії.

Незважаючи на складне фінансове становище, ПАТ «Лубнигаз» утримує газотранспортну систему Лубенського, Пирятинського, Гребінківського та Оржицького районів у належному стані.

Падіння обсягів транспортування газу в Полтавській області стосується всіх категорій споживачів. Так, за минулий рік промислові підприємства використали газу на 9,552 млн. куб. м (40,0%) менше, ніж за 2013 рік, підприємства ТКЕ – на 2,065 млн. куб. м (11,8%), бюджетні установи – на 1,082 млн. куб. м (17,7%), населення – на 8,559 млн. куб. м (7,4%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ст. Гребінка затримали 51-річного мешканця м. Черкаси, який перебував у розшуку

 «Значне зменшення розмірів надходжень та збільшення витрат ускладнюють становище компанії, що призводить до неможливості стабільно працювати, забезпечуючи безаварійне та безперебійне постачання газу споживачам на території діяльності товариства  - говорить начальник служби контролю за використанням газу споживачами Валерія Різник. – Ускладнюють становище і здорожчання як мінімум удвічі матеріалів та обладнання, необхідних для здійснення поточної діяльності товариства, виконання інвестиційних програм».

Аби уникнути проблем з утриманням газопроводів у належному стані, виконанням програм з їх модернізації, а найголовніше, із забезпеченням безперебійного та безаварійного постачання газу нашим споживачам, необхідно скоригувати тарифи на транспортування та постачання газу у бік збільшення та привести їх до економічно обґрунтованих.

Тарифи є складовою відпускної ціни на природний газ для споживачів. Однак у минулому році вартість газу зросла більш ніж на 50% для всіх категорій споживачів, а вартість його транспортування збільшилась лише на 17%. Тому врятувати складну ситуацію зможе лише держава в особі НКРЕКП, прийнявши відповідні рішення у сфері формування тарифів.

Незважаючи на складне фінансове становище, ПАТ «Лубнигаз» докладає максимум зусиль для виконання зобов’язань перед своїми клієнтами та утримує газотранспортну систему  у належному стані.
 
ПАТ «Лубнигаз»


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1194
Теги: Полтавщина, природний газ, ПАТ Лубнигаз
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ