Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
11.11.2016
Питання реалізації генеральних планів міст обласного значення вирішували в Полтавській ОДА

Головні архітектори виклали своє бачення розвитку міст обласного значення з урахуванням адміністративно-територіальної реформи

Питання реалізації генеральних планів міст обласного значення вирішували в Полтавській ОДАВ Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації за участю голови ОДА Валерія Головка, заступника голови ОДА Олега Пругла, директора Центру розвитку місцевого самоврядування Ірини Балибіної відбулася нарада із головними архітекторами міст обласного значення та суміжних районів щодо реалізації генеральних планів міст обласного значення в контексті реформи з децентралізації та об'єднання громад.

Головні архітектори виклали своє бачення розвитку міст обласного значення з урахуванням адміністративно-територіальної реформи та нових законодавчих ініціатив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині пенсіонерку живою витягли з-під завалів глинобитної господарчої будівлі

Основним меседжем для органів місцевого самоврядування у результаті цієї зустрічі має стати визначення напрямку роботи щодо об'єднання територіальних громад навколо міст обласного значення. І саме міські ради мають виступати з відповідною ініціативою.

Підписуйтесь на наші оновлення у Facebook, "ВКонтакте" та Twitter: всі найважливіші події Гребінківщини, і не тільки, в одному місці.

 

Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 892
Теги: Нарада, Олег Пругло, ОДА, облдержадміністрація, громада
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ