Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
04.12.2021
Полтавщина завершила призов на строкову службу

За результатами осіньої призовної кампанії 2021 року Полтавська область виконала постанову Кабінету Міністрів України на всі 100 відсотків

Загалом 520 полтавців стали на захист Батьківщини цієї осені.

Полтавщина завершила призов на строкову службу 3 грудня, останні 26 призовників стали військовослужбовцями строкової служби. За результатами осіньої призовної кампанії 2021 року Полтавська область виконала постанову Кабінету Міністрів України “Про затвердження чисельності громадян, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні – грудні 2021” на всі 100 відсотків.

Призов проходив планово, без зривів і затримок. Відправки призовників здійснювалися згідно затвердженого графіку.
 
Загалом 520 полтавців стали на захист Батьківщини цієї осені.

З них:
  •  267 осіб потрапили до лав Збройних Сил України,
  • 20 юнаків – до Держспецтрансслужби,
  • 65 - до Держприкордонслужби,
  • 168 призовників - до Національної гвардії України.
Проводячи підсумки призовної кампанії хочемо зауважити, що найкраще впорався з поставленим завданням особовий склад Полтавського районного ТЦК та СП і направив до обласного збірного пункту 154 призовника. В той же час Перший відділ Лубенського районного ТЦК та СП (місто Хорол) завдання не просто виконав, а перевиконав його майже ВДВІЧІ!  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині представили нового керівника обласного управління Нацполіції
 
Але варто зауважити, що не лише територіальні центри комплектування працювали задля виконання призову «осінь 2021», адже, згідно Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», організація підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу здійснюється міськими (районними) державними адміністраціями (виконавчими органами міських рад) у взаємодії з міськими (районними) ТЦК та СП. Тож призов – це цілий комплекс заходів, успішне та вчасне виконання яких залежить від всіх учасників даного процесу.
 
Дякуємо всім за співпрацю і вітаємо юнаків з початком захисту Вітчизни.
 
Прес-служба  
Полтавського обласного ТЦК та СП


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 707
Теги: Полтавщина, строкова служба, осіння призовна кампанія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ