Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
18.02.2016
Полтавська область бере шефство над сімома військовими частинами

Йдеться про допомогу у забезпеченні військових частин продовольством, паливно-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами

Полтавська область бере шефство над сімома військовими частинами 11 лютого Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України». Ним за кожною областю закріплені підшефна військові частини, що знаходяться на теренах регіону.

Йдеться про  допомогу у забезпеченні військових частин продовольством, паливно-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв'язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов'язку.

У Полтавщини таких підшефних військових частин сім. Аби шефська допомога була дієва і щоб врахувати всі побажання військових голова ОДА Валерій Головко вчора під час наради з очільниками райдержадміністрацій та міст запропонував запросити командирів підшефних частин на засідання профільної комісії обласної ради. Воно, до речі, відбудеться у п’ятницю.

— Голова обласної ради Олександр Біленький таку ініціативу підтримує. Голова комісії Геннадій Коваленко — у минулому кадровий військовий, так що на забезпеченні та потребах армії розуміється, — додав Валерій Головко. — Слід вислухати всі пропозиції військових, їхні проблеми — і закласти їх в основу обласної програми. Упевнений, що депутати обласної ради захисників держави обов'язково підтримають. Буде дуже добре, якщо такі програми приймуть і на рівні районів та міст. Влада повинна підтримати армію. І це правильно, бо не можна постійно виїжджати на спині волонтерів. Це наша відповідальність і зобов’язання. Адже хлопці захищають наш мир і спокій, а ми повинні підставити їм плече допомоги.

Слушну пропозицію щодо популяризації військової служби, армії і, власне, військово-патріотичного виховання молоді вніс голова обласної ради Олександр Біленький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Яндекс.Картах з'явилися нові детальні супутникові знімки Полтавщини

— Важливо, щоб крім шефської допомоги державних і владних установ, ми підключали і молодь, — зауважив Олександр Біленький. — Навіть елементарні речі — випуск футболок з назвами частин і їхніми логотипами — це теж додаткова мотивація і візуалізація для того, щоб молодь знала, що їхні земляки проходять службу саме в цих частинах. Такі футболки чи іншу сувенірну продукцію можна буде продавати, обмінювати, дарувати. Така от наочна популяризація армії і військової служби.
Полтавська обласна державна адміністрація


Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 913
Теги: Продовольство, Полтавщина, військова частина, паливо
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ