Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
02.12.2021
У Гребінці до Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулись соціальні візити

Організували заходи волонтери Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» у співпраці з Гребінківським територіальним центром

Під час візитів особам похилого віку була надана посильна допомога в доставці товарів першої необхідності

У Гребінці до Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулись соціальні візити Немобільних та маломобільних людей похилого віку відвідали з соціальними візитами напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Гребінці.

Організували заходи волонтери Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» у співпраці з Гребінківським територіальним центром соціального обслуговування.

Під час візитів особам похилого віку була надана посильна допомога в доставці товарів першої необхідності. Крім того, особи похилого віку мали змогу поспілкуватися, поділитися спогадами про роки своєї молодості. Попри хвороби і вік, пережиті важкі випробуванняу роки війни і післявоєнної відбудови, вони не втратили оптимізму.

Відвідування вдома проходять регулярно, кожногоособистомультидисциплінарна команда відвідуєвдома, проводиться попередньооцінка потреб у соціальнійдопомозі. Тож, у рамках проєктупідопічні, які цього потребують, отримують у користуваннятонометри, ходунки, санітарно - гігієнічне обладнання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині стартував конкурс з підтримки підприємницької діяльності „StartUP Poltava Regionˮ

Відвідування відбуваються завдяки проєкту "Розширення стійких соціальних взаємозв'язків осіб, які постраждали від нацизму та їх залучення в життя Гребінківської об'єднаної територіальної громади" що здійснюється за підтримки  Німецького фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" у рамках програми «Ми поруч!».

 

У Гребінці відбулись соціальні візити

 

У Гребінці відбулись соціальні візити

 

У Гребінці відбулись соціальні візити

 

У Гребінці відбулись соціальні візити

 

У Гребінці відбулись соціальні візити

 

У Гребінці відбулись соціальні візити

 

У Гребінці відбулись соціальні візитиСхожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1296
Теги: соціальні візити, Фото, Гребінка, Твій Світ
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ